חדש בבית החולים ברזילי באשקלון: סניף מאפה נאמן לטובת המטופלים ובני משפחותיהם בכשרות המהודרת של בד"ץ אגודת ישראל

אחרי למעלה מ-70 שנות מאפים מצויינים ועם למעלה מ-50 סניפים, רשת נאמן מתחדשת עם סניף גם בבית החולים ברזילי באשקלון. הסניף שישרת את המטופלים בבית החולים ובני משפחותיהם, יעניק שירות גם לתושבי אשקלון והסביבה שמעתה יכולים ליהנות ממבחר המאפים והמטעמים שרשת נאמן מציעה.
לרשת מאפה נאמן למעלה מ-50 סניפים כשרים למהדרין בכל רחבי הארץ, בהם פועלים בתי מאפה עם הטעם הירושלמי החביב. לחלק מהסניפים גם מסעדות חלביות המציעות תפריט מורחב לארוחת בוקר, צהרים או סתם להפסקה של קפה ומאפה במהלך היום. גם לסניף ברזילי, יש מתחם ישיבה נוח ונעים, עם בר סלטים טריים ומגוון מנות קלילות.
הרשת החלה את דרכה בירושלים של פעם בשנת 1944. הרב ברוך נאמן ז"ל, סב המשפחה, היה מייצר מוצרי מאפה ומוכר אותם על גבי עגלה בשכונת הבוכרים וברחובות ירושלים. הרבה ירושלמים גדלו על מאפים אלו שבחלוף השנים הפכו לשם דבר בעיר הקודש. ובעסקים משפחתיים כמו בעסקים משפחתיים לאחר מספר שנים הועבר השרביט לבנים שהרימו את הכפפה והפכו את מאפה נאמן לרשת עצמאית בעלת סניפים בכל רחבי הארץ.
במאפה נאמן עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים ועטופים בטעמים הביתיים של בית אבא, ובכל סניפי הרשת תוכלו למצוא את מגוון המאפים המיוחדים והמדהימים. כבר כשכנסו לאחד מבתי המאפה תוכלו לחוש בחמימות הביתית ובריחות המשכרים הממלאים את החלל.
מלבד מאפים מכל סוג תוכלו למצוא בבתי המאפה של נאמן משקאות קיץ קרירים ושיקים, בהם מגוון טעמים של אייס בטעמים שלא תוכלו לוותר עליהם. בנוסף, ברשת מאפה נאמן כל סוגי הקפה שתבקשו: טורקי, הפוך, קפוצ'ינו, אייס קפה, אייס וניל ועוד, חלביים ופרווה לצד קפה קר עם קרח לצד מיץ גזר סחוט במקום, לימונדה מרעננת מלאה בוויטמין C, נקטר אשכוליות ועוד.
הנהלת רשת מאפה נאמן מברכת על הסניף החדש בבית החולים ברזילי באשקלון, "אנחנו שמחים להמשיך ולשרת את עם ישראל, להפיץ את הטעם הירושלמי השורשי בכשרות מהדרין בעשרות סניפים בכל רחבי הארץ. גם באי בית החולים ברזילי יוכלו להינות מרגעים קטנים של אושר בטעמים נפלאים של נאמן".
בכשרות המהודרת של בדץ אגודת ישראל