משפחה מבני ברק התגייסה במשך כל השנה למען מטרנה מצווה 19

אב המשפחה: "שמחנו לראות שגם אחרי 19 שנים, שיתוף הפעולה המיוחד הזה ממשיך"

בני משפחה ברוכת ילדים מבני ברק שיגרו השבוע תמונה של כפיות ואריזות של מטרנה שאספו לפרויקט החסד 'מטרנה מצווה 19'. המשפחה הסבירה מדוע הם מחכים כל השנה למבצע וממתינים בקוצר רוח למצוות החסד הגדולה: "מדובר בפעולה כה פשוטה שלצדה תרומה כה משמעותית למשפחות מעוטות יכולת. בכל שנה גם הילדים שותפים באיסוף וזו הזדמנות מיוחדת להסביר להם אודות החשיבות של מצוות גמילות חסדים".
מאז הושק מבצע 'מטרנה מצווה' לפני כשני עשורים, קיבלו הן מטרנה והן ארגון חסדי נעמי אינספור תגובות מהציבור החרדי על הזכות העצומה בהשתתפות במבצע המיוחד, המאפשר לקהילה שלמה להיות שותפה בתרומת מזון תינוקות למשפחות נזקקות. במסגרת המבצע נאספות כפיות מטרנה או אריזות דייסות מטרנה במוקדי המבצע ותמורתן תורמת חברת מטרנה אריזות תמ"ל (תרכובת מזון לתינוקות) לחלוקה למשפחות נזקקות.
מבצע החסד המיוחד מטרנה מצווה מתקיים בימים אלו זו השנה ה-19. גם לאחר שנים בהן נמשך שיתוף הפעולה המיוחד הזה, הצליחה התמונה לרגש. בתמונה הוצגו כפיות ואריזות של מטרנה שנאספו במהלך השנה האחרונה לצורך ההשתתפות במבצע. "במשך כל השנה אנחנו אוספים כפיות ואריזות דייסות מטרנה ומחכים בציפייה לראות את המודעה על המבצע בעיתון. השבוע שמחנו לראות שגם אחרי 19 שנים, שיתוף הפעולה המיוחד הזה ממשיך. אנחנו לא לבד- רבים שומרים כפיות ואריזות כל השנה לפעילות. נמשיך במצווה גם בשנים הבאות", כתבו בני המשפחה במכתב מרגש שצירפו לתמונה.
בחסדי נעמי מספרים על גני ילדים ובתי ספר שערכו מבצע בין התלמידים וביקשו מהם להביא מהבית כפיות מטרנה ואריזות דייסות מטרנה שנאספו, כשהמטרה היא לעודד את המודעות לחסד בקרב הדור הצעיר. נתוני איסוף הכפיות והמארזים בשנים האחרונות מעידים משנה לשנה על ההצלחה הגדולה של הפרויקט.
אז איך משתתפים? אוספים כפיות תחליפי חלב מטרנה או אריזות של דייסות מטרנה, מציינים על החבילה "עבור מטרנה מצווה", מביאים אל תיבות "חסדי נעמי", או שולחים אל: "חסדי נעמי" רח' בר יוחאי 10 בני ברק, מיקוד 51553, ומצטרפים למצווה המרגשת. לפרטים נוספים חייגו 03-6777777.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו