אין כמו הכלים המיוחדים של חד פעמית בשביל עריכת השולחן ואווירת ט"ו בשבט. בחד פעמית נחושים להעניק את המחירים הזולים ביותר לציבור החרדי ולכן יצאו בשורה של מבצעים אטרקטיביים ובמחירים הזולים ביותר

כשאתם הולכים לערוך את שולחן הטו בשבט, כדאי לחשוב על האווירה אותה אתם רוצים להשרות בחדר. משפחות רבות הפנימו שכיום שווה לא פחות להשתמש בכלים חד פעמיים. הכלים בעיצובים מרשימים וחגיגיים משרים אווירה מלכותית. עם כלים חד פעמיים תחסכו מעצמכם את הצורך לקרצף ולשטוף כשמיד עם תום הסעודה תוכלו לקפל את המפה עם כל הכלים המשומשים וליהנות מאירוע נהדר ללא מאמץ מיותר.

"אנו ערים לרחשי הציבור ומבינים את ההוצאות הכבדות הכרוכות ברכישת כלים, כאשר ברור לכולם שהשימוש בכלים חד פעמיים מהודרים ואיכותיים חסכוניים גם בכסף וגם במאמץ", אומרים בהנהלת חד פעמית, כיום, בחד פעמית מציעים לאורך כל השנה מגוון עצום של כלים לכל צורך, לכל טעם ולכל כיס וכן מבחר אביזרים משלימים כנרות, מפות ומפיות ועוד.

"אנו שמחים במיוחד משום שבאמצעות המבצעים נחשפנו לקהל רב יותר אשר מכיר כעת את ההיצע שלנו, האיכות והמחירים האטרקטיביים, גם במהלך כל החורף נמשיך יחד להוביל את השוק הן באיכות והן במחיר", מסכמים בהנהלת רשת פעמית.

סניפי חד פעמית בירושלים: סניף גבעת שאול: גבעת שאול 23, סניף גאולה: מלאכי 7, סניף סנהדריה: שמואל הנביא 97.