מומחי מרכנתיל ליוו כינוסים של מנהלי עמותות וארגונים

על מנהלי עמותות לדעת שניהול גוף במגזר השלישי דורש ליווי פיננסי מקצועי וייעודי

מומחי מרכנתיל והמרכז לעסקים ולמוסדות השתתפו בימים האחרונים במספר כינוסים מקצועיים לעמותות וארגונים במגזר החרדי, והעניקו למנהלים שהשתתפו בכנסים טיפים וייעוץ פיננסי מקצועי.

חברת 'מיליון או דולר' ערכה בתל אביב כינוס שהתמקד בקידום והעצמה בתחום גיוס המשאבים של מנהלי עמותות מהמגזר הדתי והחרדי. הכינוס נערך בחסות בנק מרכנתיל, ובמהלכו נשא דברים נציג הבנק, מנהל השיווק בציבור החרדי בבנק מרכנתיל שמואל סילמן, שהרצה בפני הנוכחים על התנהלות יעילה ומקצועית בנושאי בנקאות ומימון. כן הרחיב בדרך לשימוש נכון בתרומות, אופן ניהול האשראי של עמותות, הלוואות הקרן הקרן בערבות מדינה לעמותות ושורה של נושאים נוספים.

"על מנהלי עמותות לדעת שניהול גוף במגזר השלישי דורש ליווי פיננסי מקצועי וייעודי, ולכן כדאי שהעמותות יעבוד עם בנקאים שמכירים את עולם העמותות והארגונים ויודעים לתת את כל השירות והמוצרים המתאימים לגוף כזה, ומעבר לכך יש להם יכולת להיות ערך מוסף מקצועי בתחומם", הסביר סילמן וציין כי "על כל עמותה, בשל היותה גוף ציבורי, לבדוק ולהתייעל כל העת הן ברמת עלויות והן ברמת פיתוח והשקעות. המרכז למוסדות וארגונים בבנק במרכנתיל הינו הכתובת הטובה ביותר לעשות זאת".

בנוסף היה שותף מרכנתיל לכנס בנושא "פיתוח כישורי התרמה אישיים" שנערך למנהלי עמותות ב'מכללת לוינסקי' בתל אביב. נציג הבנק העביר הרצאה מקצועיות על התייעלות בבנקאות ומימון. בתום הכינוס הודו המשתתפים למארגנים על הטיפים המקצועיים שקיבלו ושמחו לשמוע על הליווי המקצועי הייעודי של מרכנתיל לעמותות וארגונים.

לדברי מנהל המרכז לעסקים ולמוסדות בבנק מרכנתיל, חיים הולצברג: "הבנק רואה חשיבות גבוהה בפיתוח והתמקצעות בכל הקשור למגזר השלישי, בעיקר בפן של התנהלות פיננסית מקצועית. לפני למעלה מעשור הקמנו בבנק מרכנתיל מרכז למוסדות וארגונים הנותן מענה מקצועי ומהיר למגזר השלישי בכל צרכיו. אנחנו שמחים לקחת חלק ולהיות שותפים  לפעילות מקצועית המקדמת את העמותות ותורמת להתפתחותן וצמיחתן".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *