לבקשת הציבור: מטרנה תאריך את פעילות החסד מטרנה מצווה-19

מטרנה מזמינה גם אתכם לקחת חלק בפרויקט החשוב ואם ברשותכם כפיות של תחליפי חלב מטרנה או אריזות של דייסות מטרנה אתם יכולים לעשות עם זה חסד של ממש

 • שלא תדעו, אבל אם חלילה כן, אז כדאי שתדעו!

  תוכן מקודם

 • עיסקה עם גדולי הדור! הזדמנות של פעם בשנה

  תוכן מקודם

 • ככל אשר יורוך: עם ישראל נענה לקריאתו של הרב יעקב הלל שליט"א

  תוכן מקודם

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

השנה נרשמת היענות מיוחדת לפעילות מטרנה מצווה 19, עשרות אלפי כפיות של תחליפי החלב של מטרנה ואריזות דייסות מטרנה התקבלו בשבועות האחרונים במוקדי האיסוף של ארגון 'חסדי נעמי'.

 

לאור ההיענות הגבוהה הוחלט במטרנה להאריך את הפרויקט עד ז' באדר תשע"ח (22.02.2018).

 

ממטרנה נמסר: "אנו עומדים בהשתאות נוכח ערימות האריזות והכפיות הנאספות על ידי הציבור החרדי, כל זאת על מנת להעניק ולתרום לנזקקים. גם בשנה ה- 19 לשיתוף הפעולה שלנו עם ארגון חסדי נעמי, אנו במטרנה שמחים לגלות שההיענות וההתלהבות של הציבור רק עולה. כידוע, מטרנה וארגון הצדקה 'חסדי נעמי' פועלים מזה שנים רבות יחד, כדי להעניק למשפחות נזקקות מזון תינוקות. מטרנה פועלת מתוך שאיפה מתמדת להיות הכי קרוב לאמא, ומתוך כך מרגישה חובה לדאוג לכל תינוק ותינוק ובמיוחד לאלו שידם אינה משגת.

מטרנה מזמינה גם אתכם לקחת חלק בפרויקט החשוב ואם ברשותכם כפיות של תחליפי חלב מטרנה או אריזות של דייסות מטרנה, הכניסו לאריזה, תכתבו "עבור מטרנה מצווה", הביאו את החבילה אל תיבות "חסדי נעמי", או תשלחו אל  "חסדי נעמי" רח' בר יוחאי 10, בני ברק, מיקוד 51553, וקחו חלק במפעל החסד הענק. ככל שתשלחו יותר כפיות/אריזות, תתרום חברת מטרנה יותר מוצרים לארגון חסדי נעמי שיעביר את המוצרים למשפחות הנזקקות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו