הרכב החדש אצלך בתוך שלוש שעות בלבד

רק בביגליס חברת הליסינג המובילה במגזר החרדי

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

ביגליס, חברת הליסינג המובילה במגזר החרדי, ממשיכה במהפכת רכישת רכב חדש בקלות, ביעילות ובמהירות: ומהיום תקבלו את הרכב החדש בתוך שלוש שעות מרגע חתימת החוזה ובכפוף לתקנון. בנוסף, 'ביגליס' מציעה שיטת מימון מהפכנית, במסגרתה תוכלו לקבל מימון של עד 150,000 ש"ח ובהחזר חודשי נמוך לרכישת רכב חדש, באישור מהיר בתוך דקות – בלי ערבים, בלי התרוצצויות ואישורי בנקים, בלי בירוקרטיה וניירת מיותרת.

לקראת חג הפסח בו ציבור רב מעוניין להתחדש ברכב מהניילונים, חידשו ב'אלבר' את מלאי הרכבים החדשים והם ערוכים לספק כל רכב חדש שתבחרו מהמלאי של החברה בתוך כשלוש שעות מרגע חתימת החוזה. ביגליס מציעם לכם את מגוון דגמי 2018 החדשים והמפנקים ובהתאמה מושלמת למה שאתם צריכים. פרטי או מסחרי, קטן או משפחתי, כביש או שטח, היברידי או בעל מנוע רגיל. המומחים של ביגליס יתאימו עבורכם את הרכב המושלם מכל הבחינות כמו נוחות, אבזור, צריכת דלק וחיסכון וכמובן ביצועי מנוע איכותיים כפי שאתם צריכים. כנסו לביגליס וקבלו את הטוב ביותר בשבילך. בגלל המחיר, בגלל הזמינות, בגלל המימון ובגלל המגוון.

צוות ביגליס אמון על מתן טיפול אישי ללקוחות תוך שימת דגש על מתן מענה מקצועי ויצירתי לצורכי הלקוחות ופתרון בעיות ביעילות ובמהירות. להתאמת תנאי מימון אטרקטיביים עבורכם פנו עוד היום לאחד מאולמות התצוגה של ביגליס – סוכנות משנה אלבר – ברחוב כהנמן 106 בבני ברק וברחוב ירמיהו 39 ירושלים או בטלפון 1-700-550-650.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן