עידן חדש ברכישת רכב – כל הפרטים

מעכשיו בביגליס: מימון לרכישת רכב עד 200 אלף ש"ח - בלי ערבים, בלי בנקים ובלי בירוקרטיה מיותרת

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • הזדמנות להצלחה: הכנס שיהפוך את העמותה שלך לסיפור הצלחה

  תוכן מקודם

קניית רכב חדש מהניילונים מעולם לא הייתה קלה יותר. רק לפני מספר חודשים הכריזה 'ביגליס', חברת הליסינג המובילה במגזר החרדי, על שיטת מימון מהפכנית וחדשנית במסגרתה יכולתם להתחדש בתוך דקות בכל רכב חדש שתבחרו עד 150,000 ש"ח – בלי ערבים, בלי התרוצצויות ואישורי בנקים, בלי בירוקרטיה וניירת מיותרת – בקלות, ביעילות ובמהירות. לאחר שמאות כבר התחדשו ברכב חדש בשיטה זו ולנוכח פניות רבות, הגדילה 'ביגליס' את המימון ומהיום ניתן לרכוש כל רכב שתבחרו ולקבל מימון של עד 200,000 ש"ח ובהחזר חודשי נמוך, בלי בירוקרטיה ובתוך דקות.
בביגליס מציעם לכם את מגוון דגמי 2018 החדשים והמפנקים ובהתאמה מושלמת למה שאתם צריכים. פרטי או מסחרי, קטן או משפחתי, כביש או שטח, היברידי או בעל מנוע רגיל. המומחים של ביגליס יתאימו עבורכם את הרכב המושלם מכל הבחינות כמו נוחות, אבזור, צריכת דלק וחיסכון וכמובן ביצועי מנוע איכותיים כפי שאתם צריכים. כנסו לביגליס וקבלו את הטוב ביותר בשבילך. בגלל המחיר, בגלל הזמינות, בגלל המימון ובגלל המגוון.
צוות ביגליס אמון על מתן טיפול אישי ללקוחות תוך שימת דגש על מתן מענה מקצועי ויצירתי לצורכי הלקוחות ופתרון בעיות ביעילות ובמהירות. להתאמת תנאי מימון אטרקטיביים עבורכם פנו עוד היום לאחד מאולמות התצוגה של ביגליס – סוכנות משנה אלבר – ברחוב כהנמן 106 בבני ברק וברחוב ירמיהו 39 ירושלים או בטלפון 1-700-550-650.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן