ידידי איחוד הצלה תרמו לארגון 70 אופנועי אמבולנס בסכום של 9 מיליון שקלים

באירוע רב רושם בו השתתפו ידידי איחוד הצלה מהארץ ומהעולם נתרמו לארגון 70 אופנולנסים חדשים שיכנסו כבר בימים בקרובים ויתנו תוספת כוח משמעותית למערך התגובה המהירה של 'איחוד הצלה'

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

 • ככל אשר יורוך: עם ישראל נענה לקריאתו של הרב יעקב הלל שליט"א

  תוכן מקודם

 • שלא תדעו, אבל אם חלילה כן, אז כדאי שתדעו!

  תוכן מקודם

 • אל תתנו חמצן לקורונה!

  תוכן מקודם

ידידי איחוד הצלה תרמו לארגון 70 אופנועי אמבולנס. התרומה הינה בסכום כולל של יותר מ-9 מיליון שקלים. בשבוע שעבר הגיעו עשרות תומכי וידידי איחוד הצלה מרחבי העולם לביקור בן שבוע בישראל. הם סיירו ברחבי הארץ והתרשמו מפעילותם של 5,000 הרופאים, הפרמדיקים והחובשים אשר פועלים במסגרת רשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה. בסוף השבוע, עם סיום ביקורם, תרמו המבקרים 70 אופנולנסים (אופנועי אמבולנס) חדשים. האופנולנסים ייכנסו לפעילות מבצעית כבר בימים הקרובים ויהיו תוספת כוח משמעותית למערך התגובה המהירה של איחוד הצלה במסגרתו פועלים כבר היום 650 אופנועים.

נשיא ומייסד איחוד הצלה, אלי ביר, אמר "אני רוצה להודות לתומכי וידידי איחוד הצלה.
אני מתרגש בכל פעם מחדש כשאני רואה את הדאגה שלהם לאזרחים ושמח שהם בוחרים לתרום למען הצלת חיים. בזכות תרומתם הנדיבה, חולים ופצועים בכל הארץ יזכו לטיפול רפואי מהיר ומקצועי והדבר מקדם אותנו ליעד אותו הצבנו לעצמנו, להגיע לכל חולה ופצוע בישראל בזמן של 90 שניות ולהעניק לו טיפול רפואי מציל חיים".

סגן נשיא איחוד הצלה אלי פולק אמר "לפני כמה שנים הצבנו יעד שאפתני מאד, להגיע לכל חולה או פצוע בתוך 90 שניות ולהעניק לו טיפול ראשוני מציל חיים עד להגעת האמבולנס. בימים אלו בעזרת תמיכתם של ידידי איחוד הצלה מהארץ ומהעולם ועם כניסתם של 70 האופנולנסים החדשים שיצטרפו לצי הקיים של למעלה מ-650 אופנועי אמבולנס, אנו מתקרבים בצעדי ענק ליעד אותו הצבנו. אנו ממשיכים כל העת לגייס מתנדבים מכל רחבי הארץ ובפרט באזורים המרוחקים כדי לסגור את כל החורים ברשת ההצלה של איחוד הצלה.

6 תגובות

130,000 לאופנוע אחד ????? נשמע קצת היסחפות

30000 אלף עולה קטנוע כזה זה אפילו לא אופנוע עים כל הציוד רפואה לא יעבןר את 10000 שקל אלה אם כן יתקינו צילום רנטגן על הקטנוע.

פשוט מאד, המחיר כולל את עלות הפקת ארוע ההשקה…

אני לא מבין מה לא מובן תורידו ארבעים אחוז ל…… פלוס הוצאות נסיעות ואירוח וכו' ולא תבין איך נשאר בכלל שבעים אמבולנסים

אתם מדברים שטויות
אופנוע עם כל האביזרים הרפואיים, בלי צילום רנטגן עולה כמאה ושלושים

כי זה איחוד הצלה מד"א והצלה גוש דן לא היו כותבים שזה עולה להם כל כך הרבה כי הם לא צריכים פירסומת

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו