מיוחד למשקיעים קטנים: משרדים למכירה במגדל יוקרתי במתחם ה-B.B.C

עם תחילת הבנייה של מגדלי 'LYFE' במתחם העסקים המשגשג B.B.C (בני-ברק ביזנס סנטר) שבמשולש הגבולות בין בני ברק, תל אביב ורמת גן, מזדמנת אפשרות נדירה בהזדמנות מיוחדת למשקיעים קטנים, המעוניינים להשקיע את כספם בנכס נדל"ן מניב, עם תשואה גבוהה במיוחד. לפרטים נוספים לחצו כאן

מדובר בפרויקט שיכלול שלושה מגדלים שיתנשאו לגובה של עד 45 קומות, עם שטחי מסחר ומסעדנות, לצד עשרות קומות של משרדים שיאכלסו את החברות והעסקים הגדולים במשק. עם זאת,   חלק משטחי הקומות הגבוהות יימכר למשרדים קטנים, מה שמאפשר למשקיעים שצברו סכומים לא גדולים, להצטרף לכרישי הנדל"ן הגדולים, במתחם משגשג עם הכנסה חודשית גבוהה במיוחד מדמי השכירות.

יזמים יועצי השקעות רבים מציינים כי חברות הבניה מעדיפות בדרך כלל למכור את שטחי המשרדים במרוכז לעסקים וחברות גדולים, מה שיוצר ביקוש אדיר דווקא למשרדים הקטנים, אותם מעוניינים לשכור בעלי עסקים קטנים ובינוניים, ובעלי מקצועות חופשיים שמעוניינים להתחבר להצלחה ולהתמקם בלב לבו של אזור העסקים האטרקטיבי של גוש דן. הביקוש הגדול, לעומת ההיצע הנמוך של משרדים קטנים להשכרה במגדלי העסקים, מניב דמי שכירות מעל ומעבר למקובל בענפי הנדל"ן האחרים, והצפי בפרויקט האמור הוא לתשואה של כעשרה אחוזים מדי שנה בס"ד, הרבה מעבר לתשואה המקובלת בענף הדירות להשכרה שנעה בין שניים לארבעה אחוזי תשואה, וכל אפיק נדל"ן אחר. לפרטים נוספים לחצו כאן

מדובר בהזדמנות מיוחדת גם, ואולי במיוחד לזוגות צעירים שהצליחו לחסוך סכומי כסף, אך לא כאלו המספיקים לרכישת דירה בריכוזים החרדיים. מדובר בתחליף טוב בהרבה מבחינה נדל"נית ובהיקף התשואה השנתית, מרכישת דירה בפריפריה, והתמודדות בלתי פוסקת עם תחזוקה וגביית דמי השכירות מדיירים המוגנים בחוק הגנת הדייר. רכישת משרד אינה פוסלת את המשפחה מהתמודדות בהגרלות 'מחיר למשתכן', ואינה מצריכה תשלום מס רכישה בהיקף של שמונה אחוזים על רכישת דירה שניה.

הפרויקט שכבר יצא לדרך, ובימים אלו כבר נמצאים הכלים בשטח ועוסקים במרץ במלאכת הבניה, מלווה בערבות בנקאית צמוד ופיקוח משפטי מלא, ומבוצע על ידי ענקית הנדל"ן 'אשטרום-דן', שצברה ניסיון עשיר בבניית מגדלים, קמפוסים רחבי ידיים, ופרויקטים תחבורתיים בארץ, בארה"ב, באירופה וברחבי העולם. ב'אשטרום-דן' מועידים את הפרויקט הנוכחי להיות הבולט ביותר מבין יתר מגדלי המשרדים שנבנו ושנמצאים בשלבי תכנון במתחם ה-B.B.C., מה שיבוא לידי ביטוי באיכות הבניה, בפאר וההדר וביוקרה שישדרו המגדלים לכל גוש דן, מה שיגביר את הביקוש לשטחי המשרדים שיוצעו להשכרה על ידי הרוכשים שימהרו לנצל את ההזדמנות, ולעלות על רכבת ההצלחה העסקית לפני שתצא לדרכה.

לפרטים נוספים לחצו כאן