זה לא סוד שהמומחים לכלכלת הבית צופים רעידת אדמה (לא פחות) החל מאפריל 2019

לאחרונה בנק ישראל עדכן על התקדמות מאגר נתוני האשראי שייפתח לציבור ברבעון השני של 2019.

מה מטרת המאגר?

כפי שעדכנה בעבר הגב' ח. בר המפקחת על הבנקים, המהלך נועד בין היתר לצמצם את השימוש בהלוואות לצריכה שוטפת מעבר ליכולות האמיתיות. באמצעות המאגר שזכתה בו חברת מטריקס, הבנק או חברת האשראי יוכלו לדעת את מצבו הפיננסי האמיתי של כל אחד, ההלוואות שלקח, האם ההחזר החודשי סביר בהתאם להכנסותיו, האם חזרו לו הוראות קבע או שקים או חריגה ממסגרת מאושרת. במידה והנתונים שליליים, ייתכן שיקבל סירוב לקבלת הלוואה או שיקבל ריבית גבוהה. את זה הם מסתירים מאיתנו.

[בארה"ב מי שחוזר לו הוראת קבע לא מקבל הלוואות למשך תקופה ארוכה].

זה לא סוד שהמומחים לכלכלת הבית צופים רעידת אדמה (לא פחות) החל מאפריל 2019. מדוע? לפי הנתונים 20-30 % מהאנשים ייתקלו בקשיים בקבלת הלוואות, לאחר שהמאגר עודכן בנתונים על כל לקוח, כבר החל ממאי 2016.

המהלך עלול להשפיע על התחייבויות הורים לחתונות ילדיהם, ולקיום יומיומי למי שלא גומר את החודש ונאלץ לכלכל את משפחתו מהלוואות מבנק ואשראי באופן שוטף.

יש לציין כי בנק ישראל מודע לאתגר ואף התחייב להקים קרן ממשלתית למסורבי אשראי שיוכלו לקבל הלוואות מהקרן לאחר שיעברו תהליכי שינוי כלכליים באמצעות חברות וארגונים לניהול כלכלת הבית שיזכו במכרז, אך לפי שעה הקרן עדיין לא הוקמה.

בעקבות כך, מחלקת משפחות במסילה לכלכלה נבונה, מתגבר בימים אלו את מערך המלווים המומחים הפרוסים ברחבי הארץ, לתת מענה לאתגרים הרבים.

במסילה המכוונת ע"י גדולי ומאורי הדור שליט"א ממליצים על המודל לשינוי כלכלי בשלושה צעדים קלים שבסייעתא דשמיא עצומה הביא אלפי משפחות לשלווה כלכלית. ואף זכה בס"ד לאחרונה במקום הראשון עם למעלה מ-88 % הצלחה, כשדגש ההצלחה הוא על שינוי עקבי לאורך זמן ושמירה על צרכי המשפחה.

ועכשיו במסילה משיקים את הסטרטאפ החדשני "ערכת זוזים" ערכה דיגיטאלית עוצמתית לשינוי כלכלי בתוך 4 שעות!

המוצר הוא המילה האחרונה בתחום והושקעו בו מאות אלפי שקלים בהפקה בלעדית.

נדיב שנחשף לאחרונה לאפקטיביות ויעילות הערכה, התרגש נורא והחליט לסבסד 200 ₪ לכל רוכש ערכה לשבועיים הקרובים (מוגבל ל-180 יחי')

רוכשי זוזים מספרים על התייעלות של בין 2000-3000 ש"ח לחודש..!

צור קשר עוד היום לבדיקת זכאות 02-5000-475 שלוחה 1. או לחץ כאן