שיא בתעסוקת חרדים בירושלים

למעלה מ2300 מצטרפים חדשים לשוק התעסוקה בשנה האחרונה

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

שיא חדש בתעסוקת חרדים בירושלים: קרוב 2400 משפחות נכנסו למעגל הפרנסה. בימים אלה מסיים מרכז כיוון – מרכז ההכוון התעסוקתי לחרדים בירושלים את שנת הפעילות החמישית, והוא מפרסם את נתוני הפעילות בשנה האחרונה.

נתוני ההשמות מצביעים על קרוב ל-2400 מועסקים חרדים נוספים, מתוכם 1680 גברים. לאורך השנה עברו במרכז אלפי משתתפים שלקחו חלק פעיל באלפי אבחונים, עשרות הרצאות, קורסים מקצועיים, 15 ירידי תעסוקה שונים, ימי זרקור למקצועות כמו בריאות, פיננסים, תחבורה ציבורית ומקצועות תורניים ועוד מגוון אירועים ופעילויות למעוניינים להשתלב בשוק העבודה.

עוד עולה מהנתונים, כי למעלה מ-1000 חרדים החלו לימודי השלמת השכלה במהלך השנה, ונפתחו 3 מכינות כלליות שאמורות לסייע בניתוב המשתתפים לאפיקי תעסוקה שהולמים את היכולות והכישורים שלהם.

לצד הקורסים והמכינות, הוקמו השנה בכיוון את קהילת משאבי אנוש הירושלמית שמאגדת את מנהלי משאבי האנוש בחברות הגדולות בעיר ואת קהילת השגרירים של כיוון שמסייעת להפיץ את המידע של כיוון ואת האפשרויות לפרנסה מכובדת גם לשכונות המרוחקות.

המרכז שמופעל על ידי קרן קמ"ח עבור הרשות העירונית לתעסוקה של עיריית ירושלים ומשרד הרווחה, מתחיל בימים אלה את שנת הפעילות השישית עם ציפיות גבוהות ותכניות שאפתניות לפיתוח אפיקי תעסוקה חדשים שיתנו מענה מושלם לאלפי דורשי תעסוקה חרדים בירושלים.

לדברי יחיאל אמויאל מנכ"ל  'מרכז כיוון': "מטרת המרכז היא להתאים לכל פונה את מסלול התעסוקה הכי טוב עבורו. אנחנו מייצרים שיתופי פעולה ייחודיים ועומדים בקשר עם כל גורמי התעסוקה, במטרה לאפשר לכל פונה חרדי להשתלב בשוק התעסוקה ולפרנס את משפחתו בכבוד. השיא החדש במספר ההשמות, מהווים סיפוק גדול עבורי ועבור כל הצוות המסור, ונמשיך לספק את המענה הטוב ביותר למשפחות חרדיות שרוצות להתפרנס בכבוד".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell