המסלול החלופי. צילום: Gideon Markowicz / Flash90

בעקבות שיפוצים: יבוצעו שינויים במסלולי ההמראה בנתב"ג

מסלול ההמראות הראשי של נמל התעופה בן גוריון ייסגר לפעילות תעופתית לצורך עבודות תחזוקה תקופתיות. מועד ביצוע עבודות התחזוקה על המסלול נקבע עם סיום חגי תשרי, על מנת שלא להפריע לטיסות בתקופת העומס. יופעל מוקד טלפוני

מסלול 08-26 מסלול ההמראות הראשי של נמל התעופה בן גוריון ייסגר לפעילות תעופתית בין התאריכים 27.10.19-5.12.19 לצורך עבודות תחזוקה תקופתיות.

סגירת המסלול לצורך עבודות תחזוקה החיונית לבטיחות הטיסה תעשה עם תום עונת הנסיעות והטיסות העמוסה בנתב"ג. בזמן העבודות על המסלול יחול שינוי בתבנית התפעול בנתב"ג. הודעה על כך נמסרה לישובים עוטף נתב"ג.

מסלול  08-26 נסגר בעבר לצורך תחזוקה בשנת 2010. מועד ביצוע עבודות התחזוקה על המסלול נקבע כאמור עם סיום חגי תשרי, כך שהעבודות תבוצענה בתקופה המאופיינת בירידה חדה בפעילות התעופתית, ולפני תחילת החורף והגשמים, מה שיאפשר ביצוע העבודות ברצף, באופן שיבטיח עמידה בלוח זמנים קצר.

מרש"ת נמסר: "במהלך סגירת מסלול 08-26, יפעל נתב"ג בתבנית תפעול בהתאם לשיקולי בטיחות הטיסה. רשות שדות התעופה תעשה כמיטב יכולתה לקצר את לוחות הזמנים בתקופת העבודות והחזרה לתבנית התפעול כפי שהייתה ערב תחילת העבודות".

מוקד פניות תושבים הפועל ברשות שדות התעופה יאפשר מענה טלפוני ובכתב לרשות.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *