רוצה להיות א שבת און קערעסטיר?

מיזם חדש ומהפכני מבית "ספידי רייד" תנגיש את הנסיעה לקברי הצדיקים באירופה לכל אחד.
 • "אבא עזב אותי בגיל 4" ניכור הורי או נטישה?

  תוכן מקודם

 • הכנות אחרונות למופע 'חבורת תריג בין הזמנים 2'

  תוכן מקודם

 • " החופש הנורא ביותר בחיי " חני בעדות קשה

  תוכן מקודם

 • אם אתה משמח את שלי

  תוכן מקודם

כבר שש שנים מאז שמשרד התחבורה התחיל ליישם את רפורמת "שמים פתוחים" ושמי ארץ ישראל נפתחו לרווחה, הטיסות לאירופה בחברות הלואו קוסט השונים בסימן עליה כל הזמן, נפתחים קווי תעופה חדשים וביתר תדירות וכל הטיסות הוזלו באופן משמעותי, בקיצור: מהפכה של ממש.

גם הנסיעות לכל קברי הצדיקים באירופה התרבו במשך השנים האלה באופן משמעותי, ובהרבה מקומות קדושים הוקמו הכנסות אורחים אוכל שתיה 24 שעות וגם חדרי לינה, ובזכותם יש כל הזמן תנועה גדלה והולכת של אנשים שבאים לשפוך שיח אצל הצדיקים זי"ע , שבת בקרעסטיר" נהיה למושג של התעלות וקירבה לה' וכן שבתות בליזענסק ודינוב, התעלות רוחני וגם תענוג גשמי סעודות שבת ברמה גבוהה מאוד.

עד היום מי שנהנה מכל הרפורמה, הם אלו שהצליחו לארגן קבוצה של אנשים שרוצים לנסוע או שיש להם רשיון נהיגה בינלאומי ושכרו רכב, הרבה אנשים מאידך גיסא לא יכלו ליהנות מהרפורמה בגלל שלא היה להם איך להתנייד מהשדה תעופה באירופה עד ליעד, ולקחת מוניות גם לא בא בחשבון כי זה מייקר מאוד את כל הנסיעה.

גם אלו ששכרו רכב לא תמיד ליקקו דבש, מי שכבר שכר רכב בחו”ל יודע שלפעמים הזול מאוד יקר, אנחנו כמנוסים בנסיעות לקברי צדיקים כבר חוינו ושמענו עשרות סיפורים: אנשים שנתקעו בשדה התעופה בלי רכב כי לא היה לנהג מספיק כסף במסגרת האשראי / השם שעל כרטיס האשראי לא התאים לשם בדרכון / יש הרבה שרק יודעים לנהוג על אוטומט ובאירופה לפעמים יש להם רק ידני אפילו שבהזמנה כתוב אוטומט / שמענו גם על ביטול הזמנה כשהאנשים היו בדרך לנתב"ג ועוד.

אנשים שנתקעו באמצע הדרך כמה פעמים אנשים נתקעו עם הוויז שלא עבד להם או שהאריך להם את הדרך בכמה שעות ולכן איחרו את הטיסה.

חיובים נוספים גם כשהכל היה בסדר, כשהגיעו לארץ ראו בחשבון חיוב באשראי של אלפי שקלים, חברות השכרות רכב בחו”ל מומחים למצוא נזק או מכה לרכב, או אחרי כמה חודשים לקבל דו”ח על עבירת תנועה לך תתווכח עם החברת השכרה או המשטרה בחו”ל ויכול להיות שלא הכרת את החוק בחו”ל שלפעמים משתנה בכל מדינה.

וגם שכירת רכב מגבילה להחזיר באתו מדינה, ואם מישהו  רצה להיות בפולין ובהונגריה היה צריך לחזור עוד כחמש שעות נסיעה ועפ"י רוב מוותרים על התענוג הזה, ויש חברות שמחייבות להחזיר לאותו שדה תעופה שמשם לקחת ואפילו שיש לך עכשיו טיסה זולה מדברצן אתה תשלם יותר יקר על הטיסה בבודפשט כי משם לקחת את הרכב.

כל זה היה עד היום, "ספידי רייד" עושה את המהפכה בתחום ההסעות לקרעסטיר, קווים קבועים שאחרי כל טיסה שהמריאה מישראל ונחתה באירופה ייצאו הסעות לקברי הצדיקים, לדוגמא:  אחרי כל נחיתה בשדות התעופה בבודפשט ובדברצן תהיה נסיעה לקערעסטיר, ואחרי כל נחיתה בקרקוב ולובלין לליזענסק, גם בחזור ארבע וחצי שעות לפני כל המראה לישראל יש נסיעות חזור לשדות התעופה בכדי להגיע שעתיים לפני ההמראה, וגם הסעות בזמנים קבועים בין קברי הצדיקים.

מהיום מתי שתרצה לנסוע למקומות הקדושים, כל מה שעליך לעשות זה להיכנס לאתר "ספידי רייד" שם תמצא את כל הדרוש לצורך נסיעה: קישור למציאת הטיסות הכי זולות ומידע על: ההכנסות אורחים, תקשורת בחו"ל, ביטוח נסיעות וגם מזג אויר וזמני היום בכל היעדים.

כמו כן יש אפשרות להזמנות פרטיות להסעות לקברי צדיקים באירופה.

כתבות קשורות

ישראל מתייקרת: לקראת עלייה של עשרות אחוזים במחירי העוף
למרות ביטול החל"ת: אחוזי האבטלה נשארים גבוהים • הנתונים המלאים
גזירות התקציב: הטלת מסים חדשים, גל התייקרויות וביטול הנחות / פרשנות
חברת דירוג האשראי Fitch הותירה את ישראל ברמה של A+; התחזית "יציבה"
החשב הכללי: מה שווי הנכסים של המדינה וכמה ישראל עוד תשלם על פנסיה תקציבית?
נחשף: זה הסכום המטורף שהרוויח דונלד טראמפ בזמן שכיהן כנשיא ארה"ב
ארה"ב נגד המיליארדרים: תיירי החלל הראשונים לא מוכרים כאסטרונאוטים
אמזון הודיעה כי תקבל תשלום בביטקוין; שוק הקריפטו מגיב בעליות חדות
"ההונאה היקרה בהיסטוריה": זה הסכום שהממשלה המנופחת עולה לאזרחים
תעשיית התיירות שנפגעה בקורונה - תפוצה ב-60 מיליון ש"ח
תיעוד ענק: מרן הגר"מ צדקה במסע היסטורי בקברי צדיקים בצפון
אילון מאסק נאם: מתלונן על טסלה ומקפיץ את מטבעות הקריפטו

5 תגובות

 1. חזקי, תודה רבה.
  רעיון אדיר וחזק, כל פעם הייתי צריך לחפש חבר שיש לו רשיון נהיגה, מהיום בלי לחשוב פעמיים אני נמצא בקרעסטיר, וואו.
  זכות ר' ישעי' ב"ר משה יגן עלינו.

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן