פתיחת שנת העשור בקבוצת 'בסדנו'

בשבוע הקודם ציינה קבוצת בסדנו את תחילת שנת העשור לקיומה באירוע יוקרתי, טעים ואקסקלוסיבי אליו הוזמנו משקיעים מביני עניין ובמסגרתו הוקם 'מועדון המאה' של בסדנו • במקביל מדווחת הקבוצה על שורה ארוכה של הזדמנויות השקעה חדשות ש"נולדו" כתוצאה מהתקופה המאתגרת שעוברת על העולם כולו

 • "בגיל 8 נתלשתי מהבית" מוישי חוזר ליום הבריחה

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "ה 8200 של החרדים": הסוד של התוכנית היוקרתית לגברים מצטיינים

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

למרות הריחוק החברתי וההחמרה בהתפשטות וירוס הקורונה, קרוב למאה אנשים באו בשבוע שעבר לייסוד מועדון המאה של קבוצת 'בסדנו' שחגגה באותה הזדמנות גם את פתיחת שנת העשור לקיומה.

למותר לציין כי האירוע כולו, שהיה מרשים ויוקרתי כיאה לאירוע אקסקלוסיבי שכזה, נעשה בהתאם לכל ההוראות וההנחיות של משרד הבריאות. אדרבה, ההקפדה על ההוראות איששה עוד יותר את התדמית שרכשה לעצמה הקבוצה במהלך תשע שנות פעילותה – תדמית של חברה שקופה ומסודרת שפועלת בהתאם להנחיות ההלכתיות והרגולוטוריות.

במהלך האירוע, בו כאמור הוקם 'מועדון המאה' של הקבוצה ואיליו הוזמנו משקיעים מביני עניין, נשא דברים הרה"ג ר' צבי יהודה לאו שבירך את הקבוצה ואת המשקיעים בברכת הצלחה בכל מעשי ידיהם. הצלחה שכבר באה לידי ביטוי במספר לא מבוטל של "אקזיטים" שהותירו אחריהם משקיעים מרוצים שחוזרים שוב ושוב להשקיע בהזדמנויות השקעה נוספות שהקבוצה מאתרת.

עוד נשאו דברים, יו"ר הקבוצה ומייסדה, הרב אליעזר ברוך גרוס ועורך הדין ד"ר אילן כהן, מבעלי פירמת עורכי הדין ריינהולד כהן המתמחה ברישום פטנטים וגם שותף בבסדנו ומלווה את קרנות ההשקעה בתחומי החדשנות שהוקמו על ידי קבוצת 'בסדנו'.

יצוין כי באחרונה, למרות התקופה המאתגרת, הכריזה הקבוצה על שורה של הזדמנויות השקעה בעיקר בתחומים טכנולוגיים וחדשניים. יחד עם זאת, בהתאם להוראת חז"ל, מלווה החברה גם השקעות בנדל"ן בהן ניתן לציין את ההשקעה בפרויקט תמ"א 38 בשכונת מעלות דפנה בעיה"ק ירושלים.

הרב ברוך אליעזר גרוס אמר עם סיום האירוע כי זו הייתה יריית הפתיחה לשנת העשור, שנה שצפויה להיות שנה של צמיחה והתחדשות למרות האווירה הקודרת במשק. "תקופות קשות מייצרות עשירים חדשים", אמר גרוס והציע לנצל דווקא את העיתוי הנוכחי כדי ליצור אופק כלכלי לעתיד.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell