Flash90

אחרי שקנה את החברה: אלי רוזנברג ממנה דירקטוריון חדש לאל על

איש העסקים אלי רוזנברג יביא לאישור בעלי המניות כי דוד ברודט, פרופ' גבריאלה שלו, עמיקם בן צבי, הקברניט מוטי אנגלמן, דורון כהן וג'ייסון גרינבלט ישמשו כדירקטורים בחברה. ברודט, ששימש כיו"ר בנק לאומי ומנכ"ל משרד האוצר, מיועד ליו"ר הדירקטוריון
 • האימון שלך שווה יותר עם GO >>

  תוכן מקודם

 • "מודים על כל איבר שחוזר לתפקד" מיטל בטור מרגש

  תוכן מקודם

 • "הנני מכירות הרבה שנים שהוא פך שמן טהור ועדיו לגדולות

  תוכן מקודם

 • ודאי כל התורמים יזכו למידה כנגד מידה שצאצאיהם יהיו בריאים בנפשם

  תוכן מקודם

"כנפי נשרים תעופה", בבעלות איש העסקים אלי רוזנברג, הודיעה היום לאל על כי לאחר שקיבלה היתר שליטה מרשות החברות היא מבקשת לכנס באופן מידי אסיפת בעלי מניות ולהביא לאישור את המינוי של שישה חברי דירקטוריון חדשים בחברה: דוד ברודט, פרופ' גבריאלה שלו, עמיקם בן צבי, מוטי אנגלמן, דורון כהן, וג'ייסון גרינבלט.

דוד ברודט, ששימש בעבר בשלל תפקידים בכירים בצמרת הכלכלית של מדינת ישראל, וביניהם יו"ר בנק לאומי, יו"ר בנק מזרחי, מנכ"ל משרד האוצר ומנכ"ל חברת yes, מיועד לשמש כיושב ראש הדירקטוריון החדש של אל על.

לצד ברודט, גם האישים הנוספים שיובאו לאישור בעלי המניות לכהן כחברי דירקטוריון בחברה הם בעלי רזומה עשיר, רקורד מוכח ורקע מעשי בעולם הפיננסים, התעופה, המשפטים, הביטחון, פיתוח עסקי ויחסים בינלאומיים:

ג'ייסון ד. גרינבלט, מילא במשך 3 שנים את תפקיד השליח האישי של נשיא ארה"ב, דונלד ג'יי טראמפ, למזרח התיכון וכן במשך כ-20 שנים כיועץ המשפטי ומנהל העסקים של ארגון טראמפ.

פרופ' גבריאלה שלו, שימשה בעבר כשגרירת ישראל לאו"ם, כדיקנית הפקולטה למשפטים במכללה האקדמית אונו, חברת דירקטוריון בנק לאומי, וכיום משמשת כראש ועדת המינויים העליונה של המועצה להשכלה גבוהה בתחום מדעי החברה.

איש העסקים עמיקם בן צבי ששימש בעבר כיו"ר מכון התקנים וכן כיהן כחבר דירקטוריון של מספר חברות ציבוריות ופרטיות וביניהן קואפרטיב התחבורה דן, קבוצת להב וטמפו.

הקברניט מוטי אנגלמן ששימש בתפקידים מרכזיים ברשות התעופה האזרחית, ובין היתר היה אחראי על רישיונות התעופה בישראל.

הכלכלן דורון כהן שכיהן בעבר כסמנכ"ל רשות החברות הממשלתיות, חבר דירקטוריון בנק לאומי וכיום משמש כדירקטור בהראל ובצ'מפיון מוטורס.

מ"כנפי נשרים תעופה" נמסר: " אנו משוכנעים שהצוות שגיבשנו לכהן בדירקטוריון, יוביל את אל על לעתיד בטוח. במינויים אלו מסמן אלי רוזנברג את הכיוון של אל על תחת שליטתו. בחברה יכהנו האישים המובילים בתחומם, העומדים שיש בישראל. האישים שיובאו לאישור בעלי המניות הינם המובילים בתחומם, העומדים בקריטריונים ניהוליים ומקצועיים גבוהים. דמויות בעלות ניסיון חיים משמעותי בהובלת חברות וארגונים בתחומי התעופה, המשפטים, הרגולציה, הפיננסים והכלכלה, יחסי העבודה, וקשרים בינלאומיים".

"לדירקטוריון אל על החדש יש אחריות כבדה להשיב את אמון הלקוחות בחברה, ובשיתוף ההנהלה והעובדים, להוציא את החברה מהמשבר בו היא מצויה ולהעלות את אל על בחזרה למסלול ההמראה. אל על מצויה במשבר מתמשך, שרק החריף והעמיק על רקע מגפת הקורונה.
"אל על תחזור לטוס בהיקפים משמעותיים תוך הרחבת הפעילות שלה בקווים הרווחיים למזרח, לצפון אמריקה ואירופה. דירקטוריון אל על צריך לפעול, יחד עם ההנהלה, להוספת יעדים חדשים, הגדלת הפעילות והרחבתה, לאור האפשרויות והפוטנציאל הגדול שנפתח בתחום התעופה לאחר חתימת הסכמי השלום עליהם חתמה מדינת ישראל עם איחוד האמירויות ובחריין".

כתבות קשורות

אַהֲרֹן כַּהֲנָא קַדִּישָׁא • הילולת הרה"ק מהר"א מבעזלא זיע"א
אתרא קדישא מירון: שבת התאחדות לקהל חסידי אשלג
יִזְכּוֹר אַהֲבָתָם • הילולת כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה זצ"ל
וְרוּחַ נָכוֹן חַדֵּשׁ בְּקִרְבִּי: מרן הגר"ד לנדו הגיע לקעמפ של הישיבה ושורר ניגוני רגש • צפו
מעמד כבוד התורה בישיבה קטנה ברסלב בית שמש בראשות הגרי"מ שכטר
הנשיא וראש הממשלה פתחו את מבצע החיסון השלישי; בנט המציא מצווה
התרסקות המטוס והתאונה המפחידה • עשרת הסרטונים הנצפים של השבוע
משרד ההגנה הבריטי: ספינה בבעלות ישראלית הותקפה מול עומאן
מסמך אמריקני שדלף: "וריאנט דלתא מדבק כמו אבעבועות רוח"
מחדל הקורונה: עלייה משמעותית נוספת במספר החולים במצב קשה
העורבים ניקרו את האוח הצעיר; כך הוא הוחזר לחיק הטבע • צפו
לִבָּאִי בְּאוֹרַיְתָא • סיום מסכת פסחים בחצר הקודש סקאליע

תגובה אחת

 1. הדבר היחיד שיש לשנות זה להקפיד שלא חלילה מצב של טיסות בשבת או לקראת שבת ואז יהיה ברכה.. שיש בעלים חרדים מצפים שהנושא הזה יהיה לחומרה

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן