"לא זכרתי שיש לי טופס", אמר הזוכה בהגרלת הלוטו. "ב-12 בלילה לפני שנכנסתי למיטה הזזתי במקרה את היומן וגיליתי שיש טופס" > הסיפור המלא

תושב תל אביב בשנות ה-60 לחייו זכה ב-11 מיליון שקלים בלוטו בהגרלה שנערכה בשבוע שעבר. הזוכה נחשף להגרלה בתקשורת, אבל שכח שיש ברשותו טופס.

"לא זכרתי שיש לי טופס", אמר הזוכה. "ב-12 בלילה לפני שנכנסתי למיטה הזזתי במקרה את היומן וגיליתי שיש למטה טופס לוטו, כשהשוואתי את המספרים לטופס שברשותי גיליתי לתדהמתי כי כל המספרים שעלו בגורל נמצאים אצלי בטופס. מיד הכנסתי את הטופס לארנק ואת הארנק הנחתי מתחת לכרית כדי שאם חלילה יפרצו לי הביתה לא ימצאו את הטופס.

"לאחר שגיליתי את דבר הזכייה החלטתי כי אני לא אגש לבית מפעל הפיס לדרוש את הפרס מיד אלא אמתין כמה ימים ואז אגש לדרוש את הפרס".

הזוכה הנרגש הגיע היום (ב') לבית מפעל הפיס וסיפר כי הוא אב לחמישה ילדים ושמונה נכדים. "כל הילדים שלי מוצלחים, משכילים ובעלי מקצועות מכובדים, אך לכולם ללא יוצא מן הכלל יש משכנתא שמכבידה עליהם והם זקוקים לעזרה.

"עד היום לא יכולתי לעזור להם. עכשיו כשזכיתי, כל ילד יקבל סכום של כסף שאני מקווה שיעזור להם עם המשכנתא ויהיה להם קל יותר".

הזוכה רכש את טופס רגיל בסכום של 29 שקלים. למרות זכייתו אמר כי ימשיך למלא טופסי לוטו בקביעות פעמיים בשבוע – "אי אפשר לדעת, יש אנשים שאצלם המזל דופק פעמיים".