בבנק מרכנתיל: מתגייסים למען תושבי הדרום

בנק מרכנתיל מציע הלוואות בתנאים מיוחדים לעמותות, מוסדות ועסקים לקוחות פרטיים של הבנק בדרום ייהנו גם הם מהלוואות בתנאים ייחודיים, עם אפשרות לדחייה בתחילת התשלום וכן יוכלו ליהנות מדחייה בתשלומי המשכנתא

בנק מרכנתיל מתגייס לסייע לתושבים, מוסדות ועסקים ביישובי דרום הארץ שנפגעו כלכלית במהלך מבצע 'עמוד ענן'.

קרא עוד:

[postim]

הקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה שמפעיל הבנק, תעמיד לעסקים מיישובי הדרום הלוואות בתנאים מיוחדים: תנאים אלה כוללים ריבית אטרקטיבית במיוחד של פריים + 1.5%, ואישור ההלוואה בהליך מזורז של עד 14 יום. סכום ההלוואה הינו עד לסך של 8% ממחזור המכירות השנתי של העסק ולתקופה של עד 5 שנים (עם דחיית תשלומי הקרן ל-6 חודשים).

ההלוואות בתנאים המיוחדים יינתנו לעסקים בטווח של עד 40 ק"מ מרצועת עזה, הכולל בין היתר את הערים אשדוד, באר שבע ואשקלון. אישור ההלוואות ייעשה בהליך מזורז, בשיתוף פעולה עם הגופים המתאמים בקרן, בי.די.אי ותבור.

על פי החלטת הממשלה, הקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינונים בערבות מדינה כוללת השנה גם מוסדות וארגונים העומדים בקריטריונים שנקבעו לקבלת ההלוואות ועל כן גם מוסדות ועסקים חרדיים ביישובי קו העימות בדרום יוכלו ליהנות מהלוואות בריבית אטרקטיבית.

בנוסף הודיע הבנק על שורה של הטבות ללקוחותיו בסניפי הדרום. במסגרת זו תוצע הלוואה מיוחדת ללקוחות פרטיים עד לסכום של 10,000 שקל, בריבית פריים + 1.5%, לתקופה של עד 24 חודשים וללא עמלת פרעון מוקדם. התשלום הראשון ניתן לדחייה של חודשיים, לפי בקשת הלקוח. בנוסף, לקוחות הבנק תושבי הדרום, בעלי משכנתא, יוכלו ליהנות מדחייה של שלושה חודשים בתשלומי המשכנתא, לפי בקשת הלקוח.

לקוחות בעלי עסקים יוכלו לקבל הלוואה של עד 50 אלף שקל בריבית פריים + 1.5%, לתקופה של עד 24 חודשים וללא עמלת פירעון מוקדם. התשלום הראשון ניתן לדחייה של עד שלושה חודשים, על פי בקשת הלקוח. ההטבות יינתנו על פי שיקול דעתו של הבנק והבנק יהיה רשאי להפסיק אותן על פי שיקול דעתו.

אלון בירון, סמנכ"ל ומנהל החטיבה הקמעונאית בבנק מרכנתיל, אמר: "הבנק רואה בשיקום כלכלי של יישובי הדרום, שהפעילות העסקית בהם נפגעה, משימה לאומית. הבנק יעמיד את הכלים העומדים לרשותו לטובת העסקים בדרום ולקוחותיו הפרטיים, על מנת לאפשר להם לחזור במהירות לפעילות כלכלית תקינה".

בנק מרכנתיל פועל בפריסה ארצית עם 79 סניפים בכל רחבי הארץ.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *