התנופה נמשכת: השר ליצמן וראש המועצה סיכמו על אלפי יחידות דיור בחצור

שר השיכון יעקב ליצמן וציוותו אירחו את ראש המועצה המקומית חצור הגלילית, שמעון סויסה יחד עם נציגי המועצה על מנת לבחון פרויקטים נוספים להמשך תנופת הפיתוח וההתחדשות בחצור הגלילית. השר ליצמן ברך את סויסה על הפעילות הענפה וציין כי חצור נמצאת בתנופת התחדשות ובנייה

 • "אל תגידו לי יותר כלום" בקשתה הכואבת של תהילה

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

במהלך השבוע החולף אירח שר השיכון יעקב ליצמן וציוותו את ראש המועצה המקומית חצור הגלילית, שמעון סויסה יחד עם נציגי המועצה על מנת לבחון פרויקטים נוספים להמשך תנופת הפיתוח וההתחדשות בחצור הגלילית.

חצור נמצאת בתנופה נדל"נית יוצאת דופן כאשר במהלך 5 השנים האחרונות נבנו 540  יח"ד, בימים אלו נבנים עוד מתחמים נוספים עם 218 יח"ד ובתכנון נמצאות עוד 2,012 יח"ד.

במשרד השיכון מודעים לתנופה האדירה ולביקוש בחצור הגלילית ומעוניינים יחד עם המועצה לקדם פרויקטים משמעותיים נוספים.
 
במהלך הפגישה העלה ראש המועצה שמעון סויסה בין שלל הנושאים שתי סוגיות מרכזיות: תקציב נדרש לתכנון מפורט של שכונת 'שער העיר' עם 1,550 יח"ד ודרישה תקציבים לתכנון וסלילת כביש כניסה נוסף לחצור הגלילית וזאת לאור ההתרחבות המשמעותית בחצור וכן הצפי להפוך במהלך השנים הקרובות לעיר.

השר ליצמן ברך את סויסה על הפעילות הענפה וציין כי חצור נמצאת בתנופת התחדשות ובנייה מהמשמעותיות במדינת ישראל. כמו כן השר הנחה את צוות משרדו לפעול לקידום הנושאים ולסייע לחצור הגלילית לקדם את הפרויקטים המשמעותיים.

 ראש המועצה המקומית חצור הגלילית שמעון סויסה ציין: "אנחנו נמצאים בעיצומה של בנייה מאסיבית הן של מתחמי מגורים, הן של תשתיות והן של מרכזי תעסוקה, מסחר ותיירות. אני מודה לשר ולצוות משרדו על השותפות שמסייעת לנו לקדם את הפרויקטים שכבר ניתן לראות בשטח ובמקביל כבר כעת לתכנן את הפרויקטים הבאים".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן