העמותה שלך חשובה לך? זה הסוד להצלחה

הרצון והשליחות של כל מנהל עמותה זה להרחיב ולהגדיל עוד ועוד את הפעילות החיובית בשמה הוא פועל, תורה חסד וכו'
 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

אלא שבפועל שלל אתגרים הכלכליים הניצבים ומאיימים על הארגון, החוסר באמצעיים להגדיל את הפעילות, הפחד המשתק מלגשת לתורמים, התסכול מחוסר עמידה ביעדים, הלחץ מ-10 לחודש ועוד שלל מחסומים מוחשים ומנטליים מביאים לכך שהמטרה המקודשת לא באה מספיק לידי ביטוי.

אלא שעשרות מנהלי עמותות בישראל כבר פרצו את תקרת הזכוכית וכבשו את הפסגה אם הישגים שלא חלמו עליהם, הכפילו את התרומות שלהם באופן משמעותי והפכו את התורמים למתרימים.

מי שהרים עבורם את הכפפה ופיצח את השיטה הוא המנטור מוטי ויטמן, אם ניסיון עשיר וידע שרכש בכל העולם גיבש את ארגז הכלים המושלם והמקצועי ביותר עבור כל מנהל עמותה שחולם לכבוש פסגות חדשות.

בימים אלו פותח מוטי ויטמן צוהר למנהלי עמותות ומזמין אתכם לבקר מבוא ייחודי בו תוכלו לרכוש יידע עשיר ופרקטי ליישום והצלחה מידית.

 

מהרו לשריין מקום לכנס הקרוב שלא יחזור וגם אתם תגלו את סוד ההצלחה לחצו כאן>>>

 

 

 

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן