אטיאס: "כבר בימים הקרובים מאות יחידות דיור בפסגת זאב בי-ם"

שר הבינוי והשיכון אריאל אטיאס, המשמש כיו"ר מטה ההסברה של תנועת ש"ס, בהתייחסות להודעת הממשלה על שיווקן של 3,000 יחידות דיור בירושלים וביו"ש בתגובה למהלך הפלסטיני באו"ם: קרא עוד: [postim] "ממשלת ישראל החליטה באופן חסר תקדים על הקפאת בנייה לעשרה חודשים ואבו מאזן סרב למשא ומתן מדיני גם בתקופת ההקפאה. אין שום תועלת בהקפאת בנייה […]

שר הבינוי והשיכון אריאל אטיאס, המשמש כיו"ר מטה ההסברה של תנועת ש"ס, בהתייחסות להודעת הממשלה על שיווקן של 3,000 יחידות דיור בירושלים וביו"ש בתגובה למהלך הפלסטיני באו"ם:

קרא עוד:

[postim]

"ממשלת ישראל החליטה באופן חסר תקדים על הקפאת בנייה לעשרה חודשים ואבו מאזן סרב למשא ומתן מדיני גם בתקופת ההקפאה. אין שום תועלת בהקפאת בנייה דה פקטו בעוד אבו מאזן עושה דה לגיטימציה לישראל. המהלך של אבו מאזן באו"ם לא מקרב את הפלסטינאים למדינה.

במקביל אנו מחוייבים להגדיל את היצע הקרקעות למגורים בכל רחבי הארץ. מדיניות הגדלת היצע הקרקעות הגיעה לשיא בשיווק של למעלה מ-130,000 יחידות דיור בשנים האחרונות ויצרה שיא של 13 שנים בהיקפי בנייה פעילה, אולם יש צורך בהמשך מדיניות זו כדי להוריד ביקושים ומחירים. משרד הבינוי והשיכון ישווק כבר בשבוע הקרוב מאות יחידות דיור בפסגת זאב בירושלים לדיור להשכרה לזוגות צעירים".

מקור: פתרונט – הכל על נדל"ן לציבור החרדי

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן