רון הדסי ביקש לסיים את תפקידו כיו"ר איקאה ישראל לאחר 7.5 שנים

במהלך כהונתו של הדסי, צמח היקף המכירות של הרשת במאות מיליוני שקלים, מס' העובדים הוכפל, נפתחו הסניפים בנתניה (בשנית) ובראשל"צ והחלה בנייתו של סניף שלישי בקריית אתא, שצפוי להיפתח בתחילת 2014.
 • 12 יתומים זעקו השבוע ברוך דיין האמת וכעת הם זועקים אליך

  תוכן מקודם

 • שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולו ויזכה לבריאות הנפש ואריכות ימים

  תוכן מקודם

 • ה' לא חייב לי כלום

  תוכן מקודם

 • "לא להתעלם מלחץ בחזה" הרהורים בעקבות האסון של דים

  תוכן מקודם

רון הדסי הודיע היום על כוונתו לסיים את תפקידו כיו"ר רשת איקאה ישראל בתום תקופה של 7.5 שנים. הדסי יסיים את תפקידו בסוף 2012. מתיו ברונפמן, בעל הזיכיון של הרשת יחליפו בתפקיד ויכהן כיו"ר דירקטוריון החברה תוך שהוא ממשיך לפעול לקבלת הזיכיון במדינות נוספות.

קרא עוד:

[postim]

הדסי, כלכלן ועורך דין במקצועו בעל הסמכה במינהל עסקים, והמשמש בין היתר גם כמרצה אורח במרכז הבינתחומי ובמכללה למינהל, מכהן כיו"ר איקאה מאז הועבר זיכיון הרשת לידי קבוצת מתיו ברונפמן ביוני שנת 2005. במקביל לתפקידיו באיקאה, מכהן הדסי כדירקטור בחברות השונות בהן מעורבת קבוצת ברונפמן פישר ומשמש כסגן יו"ר בשופרסל, ישראלום ו-פאלאס תעשיות וכמנהל העסקים של הקבוצה מזה כעשור.

בנוסף, משמש הדסי, בחודשים האחרונים כיו"ר מקצועי (שלא מטעם קבוצת ברונפמן פישר), בחברת הנדל"ן נאנט.

במהלך כהונתו של הדסי, צמחה רשת איקאה ישראל בשיעור של יותר מ-100%: היקף המכירות שעמד על סך של כ- 350 מיליון שקל עומד כיום על יותר מ- 750 מיליון שקל. מספר העובדים של הרשת הוכפל וגדל מ-400 לכ-850 עובדים. במקביל, הוקמו שתי חנויות: החנות השנייה של הרשת בישראל בראשון לציון והחנות המחודשת בנתניה שהוקמה בזמן שיא לאחר השריפה שפקדה אותה. בימים אלה נבנית החנות השלישית בקרית אתא שצפויה להיפתח בתחילת שנת 2014.

בהתאם לבקשתו של מר מתיו ברונפמן, הדסי ימשיך לכהן גם בהמשך כדירקטור פעיל בחברה ובחברות השונות שבשליטת הקבוצה: שופרסל, ישראלום ופאלאס תעשיות. כמו כן ימשיך להוביל כיו"ר חברת הבת של איקאה (ליבנה צפוני נדל"ן), את פרויקט ההקמה של חנות איקאה בצפון, במסגרת המיזם הנדל"ני בו שותפות רשת איקאה וקבוצת שיכון ובינוי.

מתיו ברונפמן, בעלי רשת איקאה ישראל: "בנוסף לצמיחה המצוינת שרשמה הרשת במהלך כהונתו, רון תרם רבות לפריסתה של הרשת בישראל עם פתיחת בראשון לציון והשיקום המהיר והמוצלח של חנות נתניה לאחר השריפה.

רון סלל את הדרך גם לפתיחתו של הסניף השלישי בקריית אתא, תוך שהוא בונה תשתית ערכית חזקה ומקצועית של הרשת בישראל. אני מודה לרון מעומק לבי על פועלו הרב למען איקאה, מכבד את החלטתו לפנות לאתגרים חדשים, מאחל לו הצלחה בהמשך דרכו ומצפה להמשך עבודה משותפת ופורייה, בתפקידים הנוספים שהוא ממלא עבור קבוצת ברונפמן – פישר".

רון הדסי: "כיו"ר היוצא של רשת איקאה ישראל, אני משלים תקופה מאתגרת ומרתקת בה יש לי רק להתגאות. לאחר כ- 7.5 שנים בהן כיהנתי בתפקיד מאתגר לו הקדשתי חלק ניכר מזמני, החלטתי שהגיעה העת להתחיל ולחפש אתגרים חדשים. הייתה זו זכות עבורי לעמוד בראש רשת עיצוב הבית המובילה בישראל ולהצעיד אותה, ביחד עם צוות מסור ומצוין של עובדים ומנהלים, למקום בו היא נמצאת כיום, הן מבחינת היקפי המכירות, הן מבחינת פריסה ארצית, הן מבחינת שיעורי המודעות בקרב הצרכן הישראלי והן מבחינת יצירת ערך לבעלים.

בהזדמנות זו, המשיך רון ואמר 'ברצוני לומר תודה רבה לשותפים שליוו אותי לאורך כל הדרך, למר מתיו ברונפמן, למר שלום פישר, לשלומי גבאי, מנכ"ל איקאה ולצוות מצוין של עובדים ומנהלים שמהווים חלק ממשפחת איקאה, וחלקו עימי את ההזדמנות לצמיחת ושגשוג הרשת. אמשיך ללוות את פעילות איקאה בישראל ופיתוחה, תוך התמקדות בהקמת החנות השלישית בקריית אתא'.

כתבות קשורות

ישראל מתייקרת: לקראת עלייה של עשרות אחוזים במחירי העוף
למרות ביטול החל"ת: אחוזי האבטלה נשארים גבוהים • הנתונים המלאים
גזירות התקציב: הטלת מסים חדשים, גל התייקרויות וביטול הנחות / פרשנות
חברת דירוג האשראי Fitch הותירה את ישראל ברמה של A+; התחזית "יציבה"
החשב הכללי: מה שווי הנכסים של המדינה וכמה ישראל עוד תשלם על פנסיה תקציבית?
נחשף: זה הסכום המטורף שהרוויח דונלד טראמפ בזמן שכיהן כנשיא ארה"ב
ארה"ב נגד המיליארדרים: תיירי החלל הראשונים לא מוכרים כאסטרונאוטים
אמזון הודיעה כי תקבל תשלום בביטקוין; שוק הקריפטו מגיב בעליות חדות
"ההונאה היקרה בהיסטוריה": זה הסכום שהממשלה המנופחת עולה לאזרחים
תעשיית התיירות שנפגעה בקורונה - תפוצה ב-60 מיליון ש"ח
אילון מאסק נאם: מתלונן על טסלה ומקפיץ את מטבעות הקריפטו
ג'ף בזוס חזר מהחלל וכבר מכר כרטיסים ב-100 מיליון דולר

תגובה אחת

 1. עבדתי כפקידה ,מכירת רהיטים ,מכירת ספרים וסיפורי ילדים ,עבדתי גננת בעלת יכולות ארגון וסדר גבוהות אמינה שירותית,ייצוגית ובעלת יכולת עמידה מול קהל

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן