מקבל הבטחת הכנסה? תוכל לקנות מקרר חדש

משרד התשתיות: "כבר היום, 25,000 משפחות המקבלות הבטחת הכנסה והשלמת הכנסה, יכולות לרכוש מקרר חדש וחסכוני בחשמל, בסבסוד של 60% מעלותו"

שר התשתיות הלאומיות, ד"ר עוזי לנדאו השיק הבוקר (ד') את מבצע החיסכון באנרגיה של משרד התשתיות הלאומיות, במסגרתו יסייע המשרד לעשרות אלפי משפחות בישראל להחליף את מכשירי החשמל הישנים בבתיהם, למוצרים חדשים וחסכוניים.

כצעד ראשון יצא היום לדרכו מבצע, במסגרתו מממן המשרד למקבלי הבטחת הכנסה ומקבלי השלמת הכנסה עד 60% ממחיר מקרר חדש ועד 2000 שקלים למקרר.

שר התשתיות הלאומיות, ד"ר עוזי לנדאו, אמר כי "הפרויקטים בחסכון בחשמל אותם הגה המשרד יוצאים היום לדרך. הם יועילו למשק החשמל, לסביבה ולכיס הפרטי של כל אחד ואחת מאיתנו. זהו מימד נוסף של תוכנית 2020-20 להענקת עצמאות אנרגטית וביטחון אנרגטי לישראל.

"אמרנו: 20% יתירות בחשמל, היום אנחנו אומרים 20% התייעלות אנרגטית, דהיינו, חסכון של 20% מהחשמל שהיינו אמורים להשתמש בו בשנת 2020.

"מדובר בצעד כלכלי וסביבתי, אבל בראש ובראשונה זהו צעד חברתי. לכן החלטנו שיריית הפתיחה למבצעי החלפת מכשירי החשמל הביתיים תתבצע בקרב אלו שידם אינה משגת החלפת מכשירים כאלו לבדם.

"כבר היום, יכולות 25,000 משפחות המקבלות הבטחת הכנסה והשלמת הכנסה, לגשת לאחת החנויות, שם יוכלו לרכוש מקרר חדש וחסכוני בחשמל, בסבסוד של 60% מעלותו".

השר הוסיף כי: "עמידתו הנחושה של משרד התשתיות הלאומיות על חשיבות החיסכון בחשמל מניבה היום תוצאות שהציבור יוכל לחוש בביתו, בכיסו, ובאוויר הנקי שינשום".

שתי החברות אשר זכו במכרז, ברימאג דיגיטל אייג' (יבואנית של LG) וסמליין (יבואנית של SAMSUNG), יאפשרו לזכאים לבחור מקרר אחד מתוך שישה דגמים של  מקררים חסכוניים באנרגיה (בעלי דירוג אנרגטי A או B), יעניקו להם אחריות כוללת לשלוש שנים, יובילו את המקרר לדירתם (כולל לדירות גבוהות ללא תוספת עלויות), יפנו את  המקרר הישן ויגרטו אותו.

אספקת המקרר החדש מותנית באיסוף המקרר הישן על ידי הספק.

7 תגובות

גם למקבלי הבטחת הכנסה של משרד הדתות?

כל הכבוד

בתור עובדת סוציאלית אני חושבת שצעד כזה יעזור להרבה אנשים

כל הכבוד זה שר גבר הלוואי וכולם ילמדו מימנו לעזור לאחינו היקרים שגם להם יהיה טוב שמחה בלב אור בבית ןחג חנוכה שמח לכל בית ישראל שכל השרים יקחו יוזמה ויעשו משהו למעןן האזרח

תשלחו לי אם אפשר כמה סוגים של מקררית בהנחה ואם יש עוד סוגים בתודה מראש !!!! אבהם

איפה יש חנויות לקנות

אני חד הורית במצב רפואי וכלכלי קשה מאוד , אני מתקיימת מקצבת הבטחת הכנסה,לא ידעתי על המבצע הזה, וכשפניתי לחנות אמרו לי שהמבצע למקבלי הבטחת הכנסה נגמר. שאלתי היא , האם ניתן בכל זאת לקבל את ההטבה, כי המבצע הנוכחי של 30% הנחה לכלל הציבור עדיין מעבר להישג ידי.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *