הרשת המתמחה במתן שירותי הסעדה וקייטרינג ופועלת במגזר החרדי, נמכרה למשקיע שימשיך לפתח אותה – תמורת 3 מיליון ₪

טעם חדש ב'טועמיה': מסעדת 'טועמיה' והקייטרינג המכין עבורה את מנות האוכל נמכרו בערב חג הפסח למשקיע המתכוון להמשיך ולפתח את העסק.

קרא עוד:

[postim]

הרשת שהייתה עד כה בבעלותו של מי שהקים אותה, איש עסקים חסיד גור, ר' דוד ליזרוביץ מאשדוד, נמכרה לר' שמעון ארנרייך, חסיד קרלין העוסק זה מכבר בענף המזון המוכן, והוא עשוי לערוך שינויים ארגוניים ברשת ולהגדיל את רווחיותה.

'טועמיה' פועלת בשוק המזון המוכן במגזר החרדי מזה מספר שנים, והיא מפעילה מטבח מרכזי באזור התעשייה של מישור אדומים בירושלים וכן שלוש מסעדות-חנויות לממכר מזון מוכן. בצומת אפריון ובסמוך לכיכר השבת שבירושלים, וחנות נוספת בבית שמש. בנוסף, פועלת הרשת במתן שירותי קייטרינג למוסדות, שמחות וארועים ומנות האוכל המבושלות במטבח המרכזי מסופקות על ידה לכל מקום בארץ.

הרשת פועלת בענף המתאפיין בתחרותיות עזה וביתרון לגודל – ככל שהמטבח מספק מספר רב יותר של מנות מזון כך יורדת העלות היחסית למנה בודדת – מצב בו יש לארנרייך יתרון שכן בבעלותו מטבח המכין אלפי מנות מזון מידי יום עבור מוסדות וארועים.

בנוסף מתמודדת הרשת בקושי לשמור על לקוחות נאמנים, שכן אלו נוטים לבדוק שוב ושוב את מנות המזון שהם רוכשים ומבצעים את הרכישה או את הזמנת הארוע אצל מי שמספק להם את המזון הערב והטרי ביותר.

'טועמיה' זוכה לשטחי פרסום נרחבים בעיתונות החרדית על פי הסכמים הדדיים שבינה לבין מחלקות השיווק של העיתונים והיא סיפקה את ארוחת הצהריים למשתתפי 'פורום מנהלים' של עיתון 'המודיע' בשנים האחרונות.