רוצים מזגן חדש? עכשיו המדינה מממנת לכם אותו

משרד האנרגיה והמים החל היום בפרויקט נוסף להחלפת מזגנים ישנים ובזבזניים במזגנים חסכוניים ויעילים אנרגטית | הפעם עבור כלל האוכלוסייה בישראל | רגע לפני שאתם רצים לנצל את המבצע, קראו את הכתבה הבאה במלואה

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

חוסכים באנרגיה: משרד האנרגיה יוצא החל מהיום ביוזמה רחבת היקף, במסגרתה יסובסדו כ- 45,000 מזגנים חדשים וחסכוניים במספר פעימות. תקציב הפרויקט בכללותו עומד על סך של כ- 50 מליון שקלים, זאת כאשר המשרד ישתתף בסבסוד כל מזגן המשתתף במבצע ופירוקו, בסכום שבין 800 שקלים ל- 1,800 שקלים למזגן (בהתאם לסוג המזגן ולעלות הפירוק).

קרא עוד:

[postim]

החלפת המזגנים צפויה להוביל לחיסכון של כ-50 מיליון קוט"ש בשנה למשק האנרגיה בישראל, ובסך הכל כ-350 מיליון קוט"ש לאורך חיי המוצרים. מדובר בחיסכון משמעותי, המוערך מידי שנה בכ- 700 שקלים בחשבון החשמל הביתי של צרכן ממוצע. החלפת מזגן מיני מרכזי במזגנים מפוצלים, עשויה אף להגדיל את רמת החיסכון הזו.

ארבעת הספקים שזכו במכרז הם: תדיראן, פמילי ליין, טורנדו ואלקטרה. במסגרת המבצע יוצעו מזגנים יעילים אנרגטית, בדירוג A ו-B ויעניקו עליהם ועל התקנתם אחריות כוללת ל- 3 שנים. המבצע כולל 12 דגמים של מזגנים, מארבע קבוצות גודל שונות, שיתאימו לצרכים השונים של משקי הבית. כמו כן, במסגרת מבצע זה קיימת אפשרות נוספת להחלפת מזגן מיני מרכזי ומזגן מולטי במזגנים מפוצלים.

המחיר המוצע ללקוח לאחר הסבסוד כולל את כלל העלויות, ההוצאות והתשלומים: ייעוץ בבית הלקוח, מחיר המזגן החדש, הובלה ופירוק וכן התקנת המזגן החדש, לרבות קידוח והתקנת צנרת עד 5 מטר לכל אחד מהמזגנים בכל סוגי הקירות, סילוק המזגן הישן מבית הלקוח וגריטתו.

המלצה שלנו: אם אתם חושבים לנצל את המבצע העכשווי, מהרו ועשו זאת. בפעמים הקודמות בהן התקיים מיזם דומה המזגנים או במקררים, הכמות הכלולה בסבסוד אזלה מהר מן הצפוי ומי שלא הזדרז – הפסיד. עם זאת, כדאי להשוות את המחיר בטרם הרכישה. לפעמים, רכישה בחנות רגילה ללא סבסוד, עולה זול יותר מאשר רכישה עם סבסוד. ככה זה במדינה שלנו.

3 תגובות

עכשיו צריך יהודי טוב עם נשמה טובה שמבין טוב טוב במזגנים, שאפשר לצלצל אליו ויעשה לנו טובה לחוות דעתו על המזגן שהיה (שיש) לנו ועל מה שהמדינה מציעה תמורתו.
איזה ארגון חסד שירים את הכפפה.

רק עשיתי העתק הדבק מהשורות האחרונות…
יצא יופי

"סבסוד. ככה זה במדינה שלנו.

הדולר ימשיך להיחלש

אזרחים רשות המסים אחריכם

ח”כ אמנון כהן: “לא ניתן לקרטלים ולרשתות לשבות את הקונים”

אי אפשר להגיע לטלפונים של החברות למה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן