דנקנר ייפגש עם נושיו בניסיון להגיע להבנות

לאחר שנגרר לבית המשפט מנסה נוחי דנקנר להגיע להבנות עם מחזיקי האג"ח של אי.די.בי שבשליטתו | מקורבים לחברה מעלים ספק בקשר ליעילותה ונראה כי הדיונים ימשיכו בבית המשפט

לא נעים להיות טייקון בימים אלו. אם נשאר לך הרבה כסף בכיס, אז מילא. אבל אם אתה באותה סירה של נוחי דנקנר, החייב מיליארדים לבנקים ולנושים אחרים ואתה חייב לפגוש את מי שתבע בבית המשפט את פירוק חברתך – מצבך לא טוב.

קרא עוד:

[postim]

טוב או לא, זה מצבו של נוחי דנקנר המבקש יחד הנהלת אי.די.בי בשליטתו לקיים היום פגישה משולשת יחד עם נציגות מחזיקי האג"ח של אי.די.בי אחזקות ונציגות האג"ח של אי.די.בי פתוח, כך מדווח המגזין 'פורבס'. נודע כי בעל השליטה צפוי לקחת חלק בפגישה שמתוכננת בפורום מצומצם מאוד. גם המשקיף מטעם בית המשפט, חגי אולמן, יהיה נוכח.

הצעד נעשה בהמשך לקביעתו של שופט ביהמ"ש המחוזי בת"א, איתן אורנשטיין, שהורה לצדדים לנסות ולהגיע להבנות מחוץ לכותלי בית המשפט. גורמים המקורבים לנושא מציינים כי הפגישה נעשית בכדי לצאת מידי חובה לקראת הדיון הבא בנושא שיערך בביהמ"ש ב-30 במאי.

כמו כן מציינים מקורבים לנושא כי הפגישה נעשית מתוך ההבנה כי גורלם של מחזיקי האג"ח בפיתוח קשור לגורלם של מחזיקי האג"ח בחברה האם (אי.די.בי אחזקות).

בסוף חודש אפריל הגיעו החברה ונציגות מחזיקי פיתוח לבית המשפט, לאחר שהאחרונה הגישה בקשה להסדר חוב כפוי. בית המשפט החליט באותו דיון למנות את עו"ד חגי אולמן למשקיף חיצוני בעל סמכויות באי.די.בי ואת אייל גבאי כמומחה כלכלי בחברה. באי.די.בי הביעו שביעות רצון מההחלטה, אשר משאירה את השליטה בחברה בידיו של דנקנר.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן