המיליונרים החדשים של השבוע

מבין מאות מיליוני כרטיסי הגרלת הלוטו הגדולה ביותר של כל הזמנים באמריקה, כרטיס בודד גרף את סכום הזכייה שעמד על 590 מיליון דולר | ובארץ, אמש זוכה יחיד ניחש את הספרות שהעניקו לו 28 מיליון שקל

 • "אנשים ניסו להתפרץ למשאית הגופות" העדויות של זק"א

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • "ילד החלאקה שהיה על הכתפיים ניצל, האב נפטר"

  תוכן מקודם

יש משהו מפיח תקווה ברכישת כרטיס לוטו. בימים שבין הרכישה ועד להגרלה, יותר נכון עד לזמן בו בדקת את הכרטיס והתברר לך כי לא זכית בכלום, אתה יכול לפחות לדמיין מה תעשה עם הסכום האגדי, למי תיתן, היכן תשקיע, כיצד תסתיר את דבר הזכיה בכל הסובבים אותך ועוד שאלות כיוצא באלו.

קרא עוד:

[postim]

אבל לפעמים החלומות מגשימים את עצמם וזה מה שקרה השבוע לשני זוכים. הראשון, באמריקה, רכש כרטיס בשווי שני דולר וזכה לבדו בפרס אגדי בסך 590 מיליון דולר. השני, בארץ, נאלץ להסתפק בסכום צנוע יותר, ומאתמול בלילה 28 מיליון שקל שייכים לו. יתכן שהוא עוד לא יודע על הזכיה, משום שטרם בדק את הכרטיס, אבל גם לאחר ניכוי מס יוותרו לו מיליונים רבים שיורידו ממנו את דאגת הפנסיה הנשחקת, הסיגריות שמחירן עלה, וגם עליית המע"מ לא תורגש בכיסו.

האם זה עושה אותם מאושרים יותר? – מחקר שבדק את הנושא העלה כי לא בהכרח. עושר פתאומי הנופל בחלקו של מי שלא הורגל ולא ציפה לכך, מביאים את המתעשר לנקוט בצעדים תמוהים, להשקיע השקעות הזויות ולהתפתות אחר רכישות אימפולסיביות. מהר מאד הוא מתרגל לכך שלכסף אין כל שווי בעיניו והוא מגביר את סכומי הרכישה, המתנה, ההשקעה או כל דבר אחר שהוא מוציא עבורו כסף, וגם כסף גדול מאד מצליח להישחק עד דק. רבים מבין זוכי הלוטו סיימו את חייהם במצב גרוע יותר מאשר היו בו לפני הזכיה.

זה לא אומר שזכיה בלוטו היא דבר שלילי, אנחנו מאחלים אותו לכל אחד, אבל העושר, מסתבר, אינו מבטיח את האושר.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן