חברת 'מי עדן' נמכרה לפי שווי של 240 מיליון יורו

שוויה הבורסאי של החברה צנח בשנים האחרונות בחדות, והיום הודיעה 'מי עדן' על מכירת כל פעילותה בארץ ובחו"ל במחיר המשקף לחברה שווי של כ-1.2 מיליארד שקל. החברה תמשיך בפעילותה ולא תפטר עובדים

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • "הבית בבני ברק" משפחת הערליך בימים יפים יותר

  תוכן מקודם

 • אתה מחונן ובעל יכולות גבוהות? יש לנו משהו לספר לך

  תוכן מקודם

'מי עדן' המותג המזוהה אולי יותר מכל עם מים טבעיים הנובעים ממעיינות והנארזים בבקבוקים ובכדים בדרכם למשלוח, נמכרה היום לקרן רואן במחיר של 70 מיליון יורו, לפי שווי חברה של 240 מיליון יורו בניכוי חובותיה לבנקים ולאחרים.

קרא עוד:

[postim]

החברה עוסקת בהפקה,ייצור ושיווק מים מינרליים בכדים ובקבוקים, בפיתוח וייצור מדיח כלים משרדי ובשיווק מכונות קפה ושתייה חמה, והיא מורכבת מכמה חברות בנות המפעילות את החברה במדינות מזרח ומערב אירופה וגם בישראל ובסך הכול ב-15 מדינות ברחבי העולם.

בחלק מהמדינות, כמו בישראל, חולשת החברה על נתח שוק ענק והיא ממוצבת כחברה המובילה בתחומה או השנייה בתחום. בשנים האחרונות גברה המודעות לשתיית מים טבעיים ועל כן הייתה לחברה עדנה אך לאחרונה היא ניצבה בפני תחרות עזה של יצרנים מקומיים בכל מדינה בה היא פועלת וכמו כן, המגמה המתחזקת של שתיית מי ברז כתחליף למים בבקבוקים הפוגעים בסביבה ודורשים ייצור של חומרים שאינם מתכלים – אלו הביאו לקושי בפעילות החברה.

למרות הקשיים המשיכה החברה לרשום רווחים ואף עלייה קלה בשורת הרווח בשנה האחרונה, תוך שהיא מחפשת אחר רוכש שיקנה את כל פעילותה.

היום הודיעה החברה על הסכם שנחתם בינה לבין קרן רואן ובמסגרת הסכם הרכישה סוכם כי 2,300 עובדי החברה בעולם ו-700 העובדים בישראל ישמרו על מקום עבודתם לאחר השלמת העסקה.

רענן זילברמן, אשר ימשיך להוביל את צוות ההנהלה אמר כי "אנחנו רואים ברכישה הזדמנות נהדרת להאיץ את התרחבותה של החברה. החברה בוחנת גם את האפשרות להיכנס לשווקים בינלאומיים נוספים, ובמיוחד למזרח אירופה, בה הדרישה למים מינרלים גוברת. אנו שמחים לשתף פעולה עם קרן רואן בישום החזון המשותף ומאמינים כי לניסיונה של רואן ביצירת ערך לפעילויות נרכשות, תהייה תרומה משמעותית להמשך התפתחותה של החברה".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell