פינות משחק מרופדות במשטחים בטיחותיים לילדים הוקמו במודיעין עלית

פינות משחק לילדים מרופדות במשטחים בטיחותיים הוקמו ברחבי העיר מודיעין עלית. משטחי הבטיחות עשויים מספוג פלסטיק ממוחזר שמעובד בטכנולוגיה מיוחדת והופך לשכבת מגן שבולמת זעזועים ומרככת נפילות של ילדים. מקורם של ספוגי הפלסטיק המשמשים ליצור המשטח הוא באריזות שמגנות על מחשבים, מקררים ומכשירי חשמל אחרים בעת הובלה. חברת "פשוט ירוק" אוספת את האריזות ומייצרת מהם […]

פינות משחק לילדים מרופדות במשטחים בטיחותיים הוקמו ברחבי העיר מודיעין עלית. משטחי הבטיחות עשויים מספוג פלסטיק ממוחזר שמעובד בטכנולוגיה מיוחדת והופך לשכבת מגן שבולמת זעזועים ומרככת נפילות של ילדים.

מקורם של ספוגי הפלסטיק המשמשים ליצור המשטח הוא באריזות שמגנות על מחשבים, מקררים ומכשירי חשמל אחרים בעת הובלה. חברת "פשוט ירוק" אוספת את האריזות ומייצרת מהם את משטחי הבטיחות במפעל חדש שהקימה. על שכבת הבטיחות מונח דשא סינתטי גרין פליי במגוון של צבעים שנוח למשחק ולמגע.

מדי חודש מושלכות במדינת ישראל על פי הערכה יותר מ- 1000 מ"ק של עודפי אריזות ספוג פלסטית מוקצף. החומר נחשב בכל העולם למטרד אקולוגי מאחר ופסולת זו אינה ממוחזרת בשל עלויות כלכליות גבוהות, נפח גבוה ומשקל נמוך. בישראל נמצא לחומר שימוש חוזר שמנצל את תכונותיו המיוחדות בפינות המשחק.

מודיעין עלית 2

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו