'מכבי שירותי בריאות' וארגון 'איחוד הצלה', יפעלו במשותף להגברת המודעות לנקיטת אמצעי זהירות ובטיחות במירון. עשרות עמדות הסברה של איחוד הצלה יהיו פרוסות לאורך כל הצירים המובילים אל מערת הרשב"י במירון ובחניונים המובילים למירון. עלוני הסברה יחולקו לרבבות העולים על חשיבות הזהירות והכללים במקרה של כוויות, פציעות וכדומה שישולבו עם פזמוני ושירי ל״ג בעומר הנוהגים לזמר בשעת ההדלקה, והכל על מנת שמאות אלפי העולים להילולת רבי שמעון בר יוחאי זי״ע תעבור בשלום וללא פגע חלילה. יצוין, כי ל'מכבי שירותי בריאות' פריסה מלאה של מרפאות בכל אזור הצפון ולאורך צירי הנסיעה למירון, ועל כן הוחלט להעמיד לטובת המבוטחים את האפשרות ליהנות משירותי רפואה איכותיים ומקצועיים בכל הסניפים באם מבוטחים יזדקקו חלילה לשירות רפואי. בנוסף מציינים במכבי שבכל מקרה ובעיה רפואית ישנה אפשרות לפנות למוקד מכבי ללא הפסקה לייעוץ מקצועי, כאשר הצוות הרפואי המסור ינחה את המבוטחים לקבלת השירות הנדרש באחד ממרפאות מכבי באזור מירון, ובמידת הצורך אף יופנו למוקדים או חדרי המיון שבאזור. מאחר ורבים מרבבות העולים נוהגים רבות לעלות ביום זה גם לקברי הצדיקים בצפת ורבים אף שוהים בעיר, צוות המרפאות בצפת יעמוד לשירות המבוטחים שישהו במקום. מר רם נורקין, מנהל מרחב צפת וחצור הגלילית, מציין כי "יש לנו בעיר פריסה מושלמת של שירותים בכמה נקודות בעיר, וצוות נפלא של רופאים מומחים במגוון נושאים ולאור ריבוי העולים לציון הרשב"י ולמקומות הקדושים, בימים אלו אנו נערכים לסייע בכל דרך כמיטב המסורת למבוטחינו היקרים". עוד יצויין שמכבי שירותי בריאות פרסמה הנחיות על כללי זהירות וטיפים שונים בחוברת של איחוד הצלה שמופץ בימים אלו במאות אלפי עותקים בכל רחבי הארץ ואף יחולק לבאים למירון. מנהל השיווק למגזר החרדי במכבי ר׳ משה שלזינגר ציין ״כי מכבי היא הקופה גדולה והמובילה במגזר החרדי, ולה קשר עמוק עם המגזר, יוזמות של שיתופי פעולה באירועים ציבוריים למען בטיחותם של המשתתפים נותנות ביטוי לקשר עם חברי מכבי, ולכן רואה לנכון להיות חלק ממעמד גדול ורוחני של היללות רבי שמעון בר יוחאי זי״ע, וכמידי שנה אנו פועלים להגברת הבטיחות ע"י חומרי הסברה וכללי זהירות שחלילה לא יקרו אסונות בזמן ההדלקה ובדוחק הרב שיש במקום....

'מכבי שירותי בריאות' וארגון 'איחוד הצלה', יפעלו במשותף להגברת המודעות לנקיטת אמצעי זהירות ובטיחות במירון. עשרות עמדות הסברה של איחוד הצלה יהיו פרוסות לאורך כל הצירים המובילים אל מערת הרשב"י במירון ובחניונים המובילים למירון. עלוני הסברה יחולקו לרבבות העולים על חשיבות הזהירות והכללים במקרה של כוויות, פציעות וכדומה שישולבו עם פזמוני ושירי ל״ג בעומר הנוהגים לזמר בשעת ההדלקה, והכל על מנת שמאות אלפי העולים להילולת רבי שמעון בר יוחאי זי״ע תעבור בשלום וללא פגע חלילה.

יצוין, כי ל'מכבי שירותי בריאות' פריסה מלאה של מרפאות בכל אזור הצפון ולאורך צירי הנסיעה למירון, ועל כן הוחלט להעמיד לטובת המבוטחים את האפשרות ליהנות משירותי רפואה איכותיים ומקצועיים בכל הסניפים באם מבוטחים יזדקקו חלילה לשירות רפואי.

בנוסף מציינים במכבי שבכל מקרה ובעיה רפואית ישנה אפשרות לפנות למוקד מכבי ללא הפסקה לייעוץ מקצועי, כאשר הצוות הרפואי המסור ינחה את המבוטחים לקבלת השירות הנדרש באחד ממרפאות מכבי באזור מירון, ובמידת הצורך אף יופנו למוקדים או חדרי המיון שבאזור. מאחר ורבים מרבבות העולים נוהגים רבות לעלות ביום זה גם לקברי הצדיקים בצפת ורבים אף שוהים בעיר, צוות המרפאות בצפת יעמוד לשירות המבוטחים שישהו במקום.

מר רם נורקין, מנהל מרחב צפת וחצור הגלילית, מציין כי "יש לנו בעיר פריסה מושלמת של שירותים בכמה נקודות בעיר, וצוות נפלא של רופאים מומחים במגוון נושאים ולאור ריבוי העולים לציון הרשב"י ולמקומות הקדושים, בימים אלו אנו נערכים לסייע בכל דרך כמיטב המסורת למבוטחינו היקרים".

עוד יצויין שמכבי שירותי בריאות פרסמה הנחיות על כללי זהירות וטיפים שונים בחוברת של איחוד הצלה שמופץ בימים אלו במאות אלפי עותקים בכל רחבי הארץ ואף יחולק לבאים למירון.

מנהל השיווק למגזר החרדי במכבי ר׳ משה שלזינגר ציין ״כי מכבי היא הקופה גדולה והמובילה במגזר החרדי, ולה קשר עמוק עם המגזר, יוזמות של שיתופי פעולה באירועים ציבוריים למען בטיחותם של המשתתפים נותנות ביטוי לקשר עם חברי מכבי, ולכן רואה לנכון להיות חלק ממעמד גדול ורוחני של היללות רבי שמעון בר יוחאי זי״ע, וכמידי שנה אנו פועלים להגברת הבטיחות ע"י חומרי הסברה וכללי זהירות שחלילה לא יקרו אסונות בזמן ההדלקה ובדוחק הרב שיש במקום.