הכל פתוח, עוד לא מאוחר! המכינות מסובסדות 100% בהתאם לקריטריונים | מכינות ייעודיות למדעי המחשב ולמדעי החברה | מלגת קיום בסך 1,500 ₪ לחודש לזכאים | פנה עוד היום

לקראת סיום השנה האקדמית הזדמנות אחרונה לגברים חרדים המעוניינים להשתלב במכינות קדם-אקדמיות ייעודיות לתארים במדעי המחשב, ניהול ותקשורת ופוליטיקה.

'קמפוס שטראוס', השלוחה החרדית של המכללה האקדמית הדסה, פועל במרכז שכונת 'גאולה' בהצלחה מרובה ומזמין את המעוניינים לרכוש תואר יוקרתי למקצוע מפרנס באווירה חרדית איכותית, לפתוח את הלימודים האקדמיים במכינה המהווה סף כניסה ללימודי התואר עצמם ומעניקה את הכלים להשתלבות מיטבית.

"אנו מציעים מעטפת מושלמת עבור הציבור החרדי הפונה ללימודים אקדמיים" – אומר יעקב ירוסלבסקי מנכ"ל 'קמפוס שטראוס'. "מעטפת הכוללת אווירה חרדית למהדרין, ספרות מבוקרת, חומרי לימוד מותאמים ומפוקחים – כל זאת, בלא להתפשר על הרמה האקדמית הנדרשת, לימודי תואר מעמיקים בסטנדרט גבוה ומוקפד, שבסופם כמובן קבלת תואר יוקרתי ומכובד של מכללת הדסה".

חשוב לציין את האפשרויות השונות למימון הלימודים ומעבר לכך. ב'קמפוס שטראוס', מרכזים עבור התלמיד את כל האפשרויות, הטפסים והתהליכים, כך שבסופו של דבר לימודי המכינה, ואף לימודי התואר, הינם במימון מלא לזכאים.

"יתרה מכך" – מסביר ירוסלבסקי, " הצלחנו לגבש מתווה אשר במסגרתו זוכה כל סטודנט נשוי במלגת קיום בסך 1,500 שקלים לחודש, במהלך לימודי המכינה למדעי המחשב, מעבר לסבסוד שכר הלימוד". למעשה, כל שנדרש הוא רצינות, עקביות, שאיפה ורצון להצליח – את כל השאר, מבצע 'קמפוס שטראוס' עבורך!

ערב פתוח, המציג את כל האפשרויות, מסגרות המכינה והלימודים, אופציות הסבסוד והמימון – יתקיים אי"ה ביום שני הבא – כ"א סיון (8/6) בשעה 17:00, במרכז 'כיוון' רח' הצבי 15 (בית בזק) סמוך לתחנה המרכזית בירושלים.

לפרטים ואישור השתתפות כנסו לכאן