החלה בנייתו של המרכז המסחרי "לב הרמה" ברמת בית שמש

העבודות לבניית המרכז המסחרי החדש של רמת בית שמש, החלו בימים אלה • חב' רסידו: עובדים במלוא המרץ לקראת מסירת הנכסים לרוכשים

חברת הבנייה 'רסידו' שבנתה למעלה מ-1,600 יחידות דיור ברמת בית שמש, החלה השבוע בבנייתו של המרכז המסחרי החדש שישרת את עשרות אלפי התושבים באזור.

המרכז המסחרי החדש והיחיד, ממוקם בנקודה אסטרטגית בפינת הרחובות רבי יהודה הנשיא ושדרות הרצוג והוא יכלול 14,000 מ"ר של שטחי מסחר, משרדים ואולם אירועים.

'לב הרמה' כולל שתי קומות למסחר ושלוש קומות למשרדים שמוצעים בגדלים שונים ובהתאמה לצרכי השוק. ברסידו אומרים כי למעלה מ-90% משטחי המשרדים כבר נמכרו ומעל ל 60% מכלל השטחים במרכז נמכרו ומציעים שטחי מסחר ומשרדים אחרונים במחירים אטרקטיביים החל מ-10,800 ₪ למ"ר לשטחי משרדים והחל מ 28,500 ₪ למ"ר לשטחי מסחר.

בנוסף המרכז מציע שטח לאולם אירועים של כ – 2000 מ"ר שיהווה את אולם האירועים היחידי בשכונה עם כל האישורים הדרושים שייתן מענה לצרכים ההולכים וגדלים של האוכלוסייה החרדית בבית שמש . כמו כן, תוקם במקום חנייה מקורה ובה 140 מקומות חנייה.

לב הרמה זוכה לברכתם של רבני השכונה ולביקושים רבים מצד משקיעים ובעלי עסקים וזאת לנוכח המחסור הגדול בשטחי מסחר בשכונותיה של רמת בית שמש, המרכז עונה לצורך האדיר של תושבי השכונה ושל השכונות החדשות ההולכות ונבנות באזור החרדי אוכלוסיית רמת בית שמש מונה כיום כ-30 אלף נפש וצפויה להכפיל את עצמה בשנים הקרובות.

ניתן לציין את העובדה כי עוד בטרם החלו העבודות, דווח על חוזים שחתמו רשתות וחנויות מובילות לרכישת שטחים במקום. ביניהם ענקית הקמעונות "שופרסל' שרכשה שטח של 1,300 מ"ר ותפעיל את רשת "יש חסד", רשת הקונדיטוריות החרדית 'שובע שמחות' שרכשה שלוש חנויות בשטח כולל של 145 מ"ר, שורה ארוכה של עסקים מובילים כגון:קופת חולים, מרפאת שיניים, חנויות נעליים ובגדים ועוד.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן