לראשונה מזה שש וחצי שנים: מחיר הדלק ירד במוצ"ש מתחת ל-6 ש"ח

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן לא יעלה על 5.96 ש"ח לליטר • כשני שליש ממרכיב מחיר הדלק, הינם מיסים שונים המתווספים למחיר השוק

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

בחצות הלילה שבין מוצאי שבת לראשון (31.10.2015-1.11.2015) יעודכנו מחירי מוצרי הדלק הנמצאים בפיקוח, הנמכרים לצרכן בתחנות הדלק.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי, כולל מע"מ, לא יעלה על 5.96 ש"ח לליטר, ירידה של 11 אג' מהחודש הקודם (ירידה של 1.81%). תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 19 אגורות לליטר כולל מע"מ, ללא שינוי מחודש קודם.

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי באילת, ללא מע"מ, לא יעלה על 5.09 ש"ח לליטר, ירידה של 10 אג' מהחודש הקודם (ירידה של 1.93%). תוספת בעד שירות מלא, ללא מע"מ, תעמוד על 16 אגורות לליטר, ללא שינוי מחודש קודם.

הירידה הנוכחית תרחיב את ארנקיהם של נהגים רבים שנאנקו תחת מחיר הדלק כאשר הוא טיפס מעל לרמת 7 ש"ח לליטר. החלק המצער הוא כי למעשה מדובר בירידה של עשרות אחוזים במחיר הנפט הגולמי אך הדבר אינו מתבטא במחיר הדלק בשל המיסים הרבים המתווספים למחיר השוק: 3 שקלים ו-6 אגורות הוא סכום מס הבלו הקבוע לכל ליטר דלק, המע"מ אף הוא גובה את חלקו בדמות 87 אגורות לליטר, ורווחי החברות והוצאותיהם השונות מתמצים ב-62 אגורות בלבד.

מחיר הדלק 5.09-11-15

דלק נובמבר 2015

דלק נובמבר 2015 ב

(אילוסטרציה: יוסי זמיר – פלאש 90)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell