רשת קופיקס תפתח בערים החרדיות חנויות בהשגחת בד"ץ העדה החרדית

גם הציבור החרדי יכול להנות ממהפכת המחירים של קופיקס: תת רשת בשם 'קופיקס בעיר' תפתח בערים החרדיות חנויות בהשגחה המהודרת של בד"ץ העדה החרדית

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • מתנות לאביונים לקופת העיר, בפועל במזומן, בו ביום

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • הריני ממנה לשליח את מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א להעביר עבורי את המתנות לאביונים

  תוכן מקודם

מהלך מרתק בעולם הכשרות: רשת 'קופיקס' מכריזה על הפיכת סניפיה בריכוזים החרדיים לסניפי מהדרין בכשרותה המהודרת של בד"צ העדה החרדית ירושלים. הסניפים החרדיים ירוכזו תחת תת-הרשת 'קופיקס בעיר' שתכלול את סניפי בני ברק, ירושלים ואזורים נוספים ותהפוך בתוך שבועות ספורים לרשת ארצית.

המהלך המפתיע נחשב להצלחה אדירה של הרשת שנכנסה בסערה למגזר החרדי עם 9 סניפים בבני ברק. כעת מסיימת הרשת את המהלך עם השקת תת-הרשת החרדית וזכייתה בחותם הכשרות הפופולארי והמקובל ביותר בקרב צרכני המהדרין.

המותג החדש עומד להתרחב ולכלול כ-20 סניפים בכל הריכוזים החרדיים כבר בשלב הראשון, כאשר היעד הוא להיות גורם צרכני דומיננטי ומשמעותי בקרב קהל הצרכנים החרדי הצומח ועולה.

במסגרת המהלך, יעבדו סניפי הרשת במתכונת TAKE AWAY ללא אפשרות ישיבה בחנויות, כאשר תמהיל המוצרים כולו נבנה בתיאום עם רבני הבד"צ וכך גם נראות הסניפים. המהלך המפתיע, מסיים באחת את סאגת הצרכנות שליוותה את הרחוב החרדי עם תחרות מחירים עזה וחשש משינוי אופי הצריכה לתרבות של קפה ומזון מהיר, הרי שכעת הופך המותג לפרימיום בכל היבט, כאשר רבני הבד"צ הכשירו את כל סניפי תת- הרשת והעניקו להם את חותם המהדרין.

כצעד מקדים, הפתיעה הרשת כשסגרה את הסניף הסמוך לבית הכנסת 'איצקוביץ' במרכז בני ברק ללא הסבר, כאשר למפרע מתברר שהיה זה צעד מקדים של יציאה ממה שהסתמן כ'מרכז המזון' בלב העיר, והפיכת המותג למרכז הכובד של הצריכה החרדית. את המהלך הובילו שמעון רווח וקיוי הס ממשרד הפרסום והאסטרטגיה 'שחור ולבן', שניווטו את המהלך כולו.

במקביל, סיימה 'קופיקס' את הקמתו של מפעל הייצור הגדול שבבעלותה המספק מגוון מוצרים לכלל סניפי הרשת. במפעל החדש , הממוקם ביבנה ייוצרו, מגוון כריכים, טוסטים, מגוון סלטים טריים כאשר המפעל עומד תחת השגחתה המהודרת של בד"צ העדה החרדית.

המעבר לייצור עצמי מטרתו יצירת יתרון יחסי לרשת באיכות המוצרים, גודלם והידור הכשרות ובנוסף, יתרום לפיתוח מהיר של קווי מוצרים חדשים , מקסום החדשנות של הרשת ויכולת התגובה המהירה מול השינויים בשוק המזון. בהקמת המפעל החדש הושקעו כ-5 מיליון שקלים והוא יאפשר לרשת לייצר כ-500 אלף מוצרים בחודש. קווי הייצור במפעל הם מהחדשניים הקיימים בשוק.

אבי כץ מבעלי הרשת אומר כי המהלך צפוי להביא בשורה ושינוי משמעותי בפעילות המותג בריכוזים החרדיים: "מדובר במהלך שנבנה על פני חודשים ארוכים מתוך הבנת פלח השוק המשמעותי של קהל הצרכנים החרדי ויצירת קונספט צריכה ברמת הכשרות הגבוהה ביותר"

מנכ"ל 'קופיקס' מר חיים אהרון אומר כי "תת הרשת החדשה צפויה למנות כ- 20 סניפים כבר בשלב הראשון, כאשר אנו עומדים לפני פתיחתם של סניפי 'קופיקס בעיר' במרכז ירושלים ובשכונותיה, לצד ערים נוספות בכל רחבי הארץ"

קופיקס, שהוקמה לפני כשלוש שנים ומציעה את כל מוצריה ב-5 שקלים, זכתה להצלחה מטאורית והיא מתרחבת במהירות שיא. נכון להיום מונה הרשת 150 סניפים פעילים ו-11 נוספים בתהליך הקמה. תפריט תת הרשת החדשה יהיה זהה לתפריט רשת קופיקס, היום יוסבו מרבית מסניפי קופיקס בבני ברק לתת הרשת "קופיקס בעיר" וכבר יפעלו במתכונת החדשה.

2 תגובות

בושה! העדה בהידרדרות אני פשוט לא מצליח להבין לאן הגענו שנותנים הכשר לחניות לממכר אוכל מהיר רואים אנשים אוכלים ברכות והרבנים יצאו נגד.

כשרות העדה החרדית ממוקמת אצלי בעדיפות ראשונה מימים ימימה, מן הראוי שיצא הבהרה מטעם הבד"צ, הכשרות ניתנה למען הסיר מכשול ולא לעודד חניות לממכר מזון מהיר, כפי שגדולי ישראל הורו להחרים חנויות אלו.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן