אחרי שנים רבות במחלקת השיווק של עיתון המודיע נודע לאחרונה כי הלל פרידמן מצטרף לשורות משרד הפרסום "בולטון פוטנציאל" מהגדולים במגזר החרדי.

הלל פרידמן מצטרף כשותף וכמנהל פיתוח עסקי וקשרי לקוחות ב'בולטון פוטנציאל'
משרד הפרסום 'בולטון פוטנציאל' מתחדש בימים אלו בשחקן חיזוק משמעותי, כאשר איש השיווק והפרסום הוותיק הלל פרידמן מצטרף לצוות הניהול הבכיר של המשרד כשותף וכמנהל פיתוח עסקי וקשרי לקוחות.
עד לאחרונה עבד פרידמן במחלקת השיווק והפרסום של עיתון 'המודיע', שם היה שותף בכיר להקמת מערך השיווק של העיתון במשך למעלה מ-17 שנים והוא חתום על שורת יוזמות ופרויקטים. במסגרת תפקידו רכש ניסיון רב בעבודה מול החברות הגדולות במשק ומול משרדי הפרסום והביא רבים מהם להשקיע, לראשונה, בפרסום ייעודי למגזר החרדי ולממש את הפוטנציאל העסקי הטמון בו.
יו"ר פרסום 'בולטון פוטנציאל' אברהם בריסק: "אנו מכירים ומוקירים את פועלו של הלל משנותיו הרבות בעיתון 'המודיע' ובטוחים כי ניסיונו הרב ונועם הליכותיו יתרמו למשרד וללקוחותיו. אני רואה בו כשותף טבעי לפעילות המשרד והמשך פיתוחו בעתיד ב"ה".
מנכ"ל משרד הפרסום בולטון פוטנציאל שי חגואל: "הכרתי את הלל פרידמן מעבודתו בעיתון 'המודיע' ואני שמח ומברך על הצטרפותו לצוות הניהול הבכיר של המשרד. אני סמוך ובטוח כי כישוריו וניסיונו הרב יתרמו להמשך פיתוחו ושגשוגו של 'בולטון פוטנציאל' כמשרד הפרסום המוביל במגזר החרדי".

7777