בפעילות שר הדתות דוד אזולאי ובכירי ההסתדרות, הסכם שכר ראשון נחתם היום בין ועד עובדי משרדו לבין האוצר לראשונה יקבלו העובדים שכר עידוד בתמורה לשיפור תפוקות ועמידה ביעדים.

לראשונה מיום הקמת המשרד לשרותי דת ולאחר קרוב לחמש שנות עבודה מאומצת בין יו״ר ועד העובדים מר צחי חמדאני לבין האוצר בסיוע ההסתדרות, נחתם בשעות הצהריים (חמישי) הסכם שכר בין המשרד לאוצר.

הסכם זה שנמשך זמן רב הגיע לסיומו לאחר התערבותו של השר דוד אזולאי שהוביל לסיומו על הצד הטוב ביותר. ע״פ ההסכם יהנו העובדים מתוספת שכר עידוד של כ-10% משכר היסוד על עמידה ביעדים ושיפור תפוקות. ההסכם נועד להשוות את שכרם לשכר עובדים במעמד זהה בשאר משרדי הממשלה. ההסכם נחתם ע״י מר אבי ניסנקורן יו״ר ההסתדרות, מנכ״ל המשרד וועד העובדים.


השר לשרותי דת דוד אזולאי: ״אני שמח שלאחר עבודה מאומצת ועמידה ללא פשרות על זכויותם של עובדי משרדי שעושים עבודת קודש, הגענו להסכם ראוי ונכון. ותודתי על כך נתונה לאבי ניסנקורן יו״ר ההסתדרות על שיתוף הפעולה עם צוות משרדי בראשות המנכ״ל.

מר צחי חמדני, יו"ר ועד העובדים מסר: "אנו העובדים שותפים מלאים ומחויבים למטרות ויעדי המשרד אשר מובלים ע"י השר והמנכ"ל. המחויבות ההדדית לעמידה ביעדים אלו תוביל את המשרד לרמת שירות חדשה ולשיפור בשכר העובדים שהיה עד כה הנמוך ביותר מבין משרדי הממשלה, החתימה על הסכם זה מהווה פריצת דרך עבור עובדי המשרד ועל כך נתונה תודתנו לכל הגורמים המעורבים בהסכם שכר זה ובראשם להסתדרות, להנהלת המשרד ולשר דוד אזולאי.

Photo by Yonatan Sindel/Flash90