הפנס של זק"א יורד אל העם

בין המוצרים החדשים שחברת גולבי מציעה למכירה באתר החדש שלהם, נמצא גם הפנס הידוע בו מתנדבי זק"א משתמשים
 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

חברת גולבי בע"מ, אינה חברה המתעסקת עם לקוחות קצה, מאחר והיא משווקת את מוצריה רק בסיטונאות לחנויות המתעסקות בחומרי בניין ואספקה טכנית (הטמבוריות השכונתיות). עובדה זו נכונה הייתה עד לימים האחרונים. השבוע העלתה החברה את אתר המכירות שלה, כאשר המטרה היא להגיע ללקוחות פרטיים ולהציע להם את השירות והמוצרים הייחודיים לחברת גולבי.

אחד המוצרים הפופולאריים המוצעים באתר למכירה, הינו פנס קויא לראש אשר התפרסם בעיקר לאחר שמתנדבי זק"א צויידו בהם. הפנס שהיה בשימושם של מטיילים ברחבי העולם נמכר ברשתות ציוד לטיולים במחירים הנעים בין 200 ל350 שקלים, והוא מוצע באתר לרגל השקתו במחיר מיוחד הכולל גם את הוצאות המשלוח.

כמו"כ באתר ניתן להשיג את מטאטא הגומי – סקיפר מחברת vivian, אשר עובר באיכויותיו את המוצר המקביל של חברת T-רולר רב מגב. מוצרים נוספים הניתנים לרכישה באתר הם: מטאטא הסיליקון, משקלים דיגיטליים, מספר מוצרי אינסטלציה ועוד. האתר עדיין אינו מכיל כמות גדולה של מוצרים, אולם בגולבי מבטיחים לעדכן את האתר מידי שבוע בסדרה חדשה של מוצרים אלו יוצעו למכירה במחירי גולבי מיוחדים.

כתבות קשורות

3 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן