תוך כדי נסיעת חירום - להציל ילד שנחנק, התנגש בעזריאל רכב באופן חזיתי. הוא נפצע באורח קשה והתואר שהודבק לו - 'מעוכב שידוך' רק התעצם • עו"ד נתנאל רוט שהכיר וליווה את המשפחה דאג שהוא יקבל כמיליון וחצי שקלים פיצויים

עזריאל הינו צעיר בן 34 שנפצע לפני מספר שנים בתאונת עבודה. בצעירותו הוא הועסק בחברת שליחויות גדולה ובמקביל התנדב בארגוני ה"הצלה" השונים. כיוון שהיה זמין ונייד התאפשר לו לעשות "חסד על גלגלים". בוקר שגרתי אחד, במהלך שליחות, הביפר רטט ובישר על תינוק שנחנק לאחר שבלע חרוז ממש ברחוב הסמוך עזריאל לא חשב פעמיים ויצא במהירות למקום, אולי במהירות מידי… הוא נפגע בתאונה חזיתית מרכב שנסע בנתיב שמולו. מהצד שמעניק עזרה ובעל חסד הוא הפך ברגע להיות נתמך ונסעד. עזריאל סבל מחבלות קשות בכל חלקי גופו ובמיוחד מקרע עמוק ברצועות הברך ומכות יבשות נוספות. הוא עזב את העבודה, גם הוריו שתמכו וסעדו אותו נאלצו לעזוב את מקום עבודתם. מצבם הכלכלי היה קשה, נטישת מקום העבודה לא עזרה אל מול החשבונות החודשיים שנערמו והצטברו. מה שהיה עד כה קשה הפך לכמעט בלתי אפשרי. הוריו התחילו להבין כי עזריאל שהתואר "מעוכב שידוך" אשר הוצמד לו בכל שיחה אפשרית בעקבות גילו המתקדם עשוי להתעצם כיוון שאם עד כה הייתה תקווה שהוא יפרנס את עצמו כעת העול נופל עליהם ופתרון לא נראה באופק.

מי שנרתם למקרה ופעל רבות בטיפול שוטף בעזריאל ובבני המשפחה הינו עו"ד נתנאל רוט. ההיכרות הקרובה ורבת השנים עם המשפחה לא הותירה לו אפשרות לעמוד מנגד. הוא פעל הן בצד המקצועי, בניהול התביעה מול ביטוח לאומי וחברת הביטוח והן בפן המשפחתי בניסיונות עידוד והרגעת ההורים הטרודים וכמובן בטיפול צמוד לעזריאל הכואב והדואב. כשנה וחצי לאחר התאונה קיבל עזריאל באמצעות משרדו של עו"ד רוט , סך מצטבר של למעלה מ- 1,200,000 ₪ (מיליון ומאתיים אלף ₪) וזאת באמצעות קביעת נכות של 20% בביטוח לאומי וקבלת קצבה לכל החיים. בנוסף קיבל עזריאל סך של 180,000 ש"ח מביטוחים פרטיים ועוד 200,000 ש"ח מחברת הביטוח של הקטנוע..
אך זהו לא הסוף הטוב היחידי. עזריאל נישא בשעה טובה כשנתיים לאחר התאונה כשבאמתחתו סכום אסטרונומי שאפשר לו לרכוש דירה במרכז הארץ כמעט ללא סיוע מהבנק. הוריו הרוויחו שתי ציפורים במכה כיוון שחיתנו את "הבן יקיר" שלהם ללא מעמסה כלכלית ומה עוד שיכלו לחזור איש איש לעבודתו שמאפשרת להם לפרנס את עצמם בכבוד וללא טרדות.
יש לכם שאלות לעו"ד רוט? רוצים להתייעץ בעניין משפטי? השאירו את פרטיכם כאן