כרמיאל: 'טרם' תפעל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

במלאות חצי שנה לפתיחת המרכז לרפואה דחופה 'טרם' בכרמיאל ביקר ראש עיריית כרמיאל עם בכירי העירייה ושיבח על הפעילות שחסכה לרבים מתושבי האזור את ההמתנה הארוכה בחדרי המיון בצפון | מנכ"ל 'טרם' בישר על הרחבת פעילות המרכז והחל מהחודש הבא הוא יפעל 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע | מנכ"ל 'טרם' מר נתן אפלבאום: "המרכז עשה מהפכה בכרמיאל ובכוונתנו להמשיך ולהרחיב את הפעילות" | ראש עיריית כרמיאל מר עדי אלדר: "טרם הביאה ברכה ומזור ברמה המקצועית הגבוה ביותר לעיר ולאזור".

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

סיור תועלתי ורב רושם ערך ראש עיריית כרמיאל עדי אלדר יחד עם בכירי וקברניטי העיר במרכז לרפואה דחופה 'טרם' בעיר, במלאות חצי שנה לפעילות.

קרא עוד:

[postim]

עם מלאות חצי שנה לפעילותו של המרכז לרפואה דחופה 'טרם' בכרמיאל, מציינים בכירי העיר כרמיאל בסיפוק את המהפכה שחלה בתחום הרפואה הדחופה בעיר עם פתיחת מרכז 'טרם' – מה שמאפשר לתושבים רבים לחסוך זמני ההמתנה הארוכים המאפיינים את חדרי המיון.

מאז פתיחתו של המרכז פקדו אותו אלפי מטופלים מהצפון אשר נהנו מהשירותים המגוונים הניתנים במסגרת המרכז בידי בכירי אנשי המקצוע הרפואיים כאשר במרכז מעטפת רחבה של שירותי מעבדה, רנטגן והדמיה, לצד טיפולים מגוונים הניתנים בידי רופאים בכירים. רוב רובם של המטופלים חסכו עם הגעתם ל'טרם' את ההגעה לחדרי המיון הסואנים בצפון והמרוחקים יחסית מכרמיאל וסביבתה.

אם עד עתה פעל המרכז עד לחצות הלילה, הורחבה לאחרונה הפעילות כאשר מהראשון במאי יחל המרכז לפעול 24 שעות ביממה במשך שבעה ימים בשבוע, ובכך הוא משלים למעשה את המהפכה לתושבים האזור.

בנוסף הוכרז על פתיחת מכון האולטרסאונד במקום, את החידה החדשה תוביל דר' דבורן, לשעבר מנהלת יחידה בביה"ח זיו. במכון האוטלראסאונד יבוצעו מגוון רחב של בדיקות ותושבי העיר יהנו משירות קרוב לבית במקום הצורך ליסוע לבי"ח הרחוקים.

מרכז 'טרם' בכרמיאל משרת את תושבי האזור שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.

המרכז יפעל בקרוב, כאמור, 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע כמו גם בשבתות ובחגים.

אל מרכז 'טרם' מגיעים חברי רוב קופות החולים הנזקקים לטיפולים דחופים שמבקשים לקבל טיפול מקצועי ואיכותי וללא זמני המתנה ארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים. למרכז הסדרים עם רוב קופות החולים כאשר מהלקוח נדרשת השתתפות עצמית שנעה בין 0-76 ₪, בהתאם לקופה בה הוא חבר.

מנכ"ל 'טרם' מר נתן אפלבאום: "פתיחתו של מרכז טרם בכרמיאל עשה מהפכה בעיר כאשר אלפים מתושבי האזור כבר זכו לטיפול מקצועי ויעיל. מהחודש הבא נרחיב את שעות הפעילות והמרכז יפעל 24/7 ואנו מתכוונים להמשיך ולהרחיב את הפעילות לטובת התושבים".

ראש עיריית כרמיאל מר עדי אלדר: "הופתעתי מכמות המטופלים הגדולה בחצי שנה האחרונה , טרם הביאה ברכה ומזור ברמה המקצועית הגבוה ביותר לעיר ולאזור כולו".

ראש עיריית כרמיאל בסיור בסניף 'טרם'

ראש עיריית כרמיאל בסניף טרם (2) ראש עיריית כרמיאל בסניף טרם (3) ראש עיריית כרמיאל בסניף טרם ראש עיריית כרמיאל בסניף טרם (1)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן