צילום: שוקי לרר

שר התחבורה בסיור בבני ברק: "נביא בשורות לתחבורה הציבורית בעיר"

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הגיע היום לסיור מיוחד בעיר בני ברק, בישיבה מיוחדת שנערכה בהשתתפות יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני, ראש העיר אברהם רובנשטיין וחברי המועצה, סוכם על מספר צעדים משמעותיים לשיפור מערך התחבורה הציבורית בעיר

משבר התחבורה: לאחר שנים של נתק ובעקבות דיון קודם בין שר התחבורה לראש העיר שהתניע תהליך הכנה מעמיק של צוותי עבודה משותפים, הבוקר (חמישי) התקיימה ישיבת עבודה חשובה ומשמעותית בעיריית בני ברק, עם הצוות המקצועיים של משרד התחבורה וחברות הביצוע שלו.

בישיבה סוכם על מספר צעדים משמעותיים לעיר בני ברק. בין הסיכומים הוחלט על תוספות שירות משמעותיות לתושבי בני ברק – הגברת קווי האוטובוס בעיר. בנוסף הוחלט על פיילוט פיצול של מסלולי הקווים הבין עירוניים שיקל על התנועה בעיר ומחוצה לה ויגוון את יציאות האוטובוסים מרחבי העיר. עוד הוחלט הוחלט על רישות העיר במסכי זמן אמת שינגישו מידע לתושבי העיר בכל עת.

בישיבה הוחלט לקדם תכנון להעתקת קו מתח עליון העובר בסמוך לבתי התושבים בכביש 4 לטובת ביטחון התושבים והרחבת נת"צ כביש 4, כמו גם תכנון של תוספת חיבור למעייני הישועה מכביש 4. כמו כן שוחחו על הצורך לבניית מסופי אוטובוסים בעיר וקידום פרויקט מהיר לעיר גם בבני ברק.

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' אמר בפגישה: "בשורות גדולות. אני שמח מאד על הפגישה היום. שיתוף פעולה חשוב של עיר שזקוקה לדחיפה גדולה מאד בתחום התחבורה הציבורית. הציבור בבני ברק הוא צרכן תחב"צ משמעותי ואנו מקווים שביתר חלקי הארץ יתגבר השימוש בתחב"צ כפי שקורה בבני ברק.

אני רוצה בהזדמנות זאת לשתף בהערכתי לרב אברהם רובנשטיין, ראש העיר, ולשמוליק ליטוב המנכ"ל על שיתוף הפעולה. חשוב לי לציין הוסיף השר סמוטריץ', את מסירותו של הרב גפני שאני מוצא בו שותף שמבין היטב את צרכי התחבורה ותומך בכל עת במאמצינו לקידום התחבורה. בנוסף שיבח השר את גומרי המקצוע של משרד התחבורה, נתיבי ישראל, נתיבי איילון ונת"ע, על ההירתמות המוחלטת למען תושבי בני ברק ואזרחי ישראל בכלל באופן יומיומי ובמקצועיות מעוררת כבוד.

צילום: שוקי לרר

3 תגובות

הקטע הזה שהוילונות קרועים ושבורים מאחורי ראש העיר זאת תעודת עניות וחילול ה'

איך שמת לב לזה????

זה פשוט בולט…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *