Sarah Schuman/ Flash90

מעל 23 אלף שיחות למוקד המידע הטלפוני של משרד התחבורה על ההסעות למירון

בנוסף, כחלק מההיערכות ועל מנת לייעל את השירות וליידע את הציבור, משרד התחבורה מפעיל צוותי דיילים שיחלקו לבאי ההילולה מפות התמצאות והוראות הגעה לחניונים, ובהר תופעל עמדת מידע והכוונה מאוישת לאורך כל שעות ההילולה, שתסייע לנוסעים לאתר את תחנת היציאה שלהם
 • אם אתה משמח את שלי

  תוכן מקודם

 • "אדם אציל נפש" התגובות על פטירתו של פרוש

  תוכן מקודם

 • "אבא עזב אותי בגיל 4" ניכור הורי או נטישה?

  תוכן מקודם

 • ברוך דיין האמת: הרב ברוך יהושע דים, אב לעשרה ילדים

  תוכן מקודם

רוצים לדעת איפה רוכשים כרטיסים במכירה מוקדמת ומתי יוצא האוטובוס להילולה במירון? לקראת יום הילולת רשב"י זיע"א השיק משרד התחבורה מוקד טלפוני אוטומטי שמספרו 03-9411000. המוקד זמין בכל שעות היממה ומספק מידע עדכני על מערך ההסעות של התחבורה הציבורית למירון. מאז שהושק ביום שישי האחרון, התקבלו במוקד כבר מעל ל-23 אלף שיחות.

במוקד האוטומטי תוכלו לקבל את כל המידע על אפשרויות רכישת הכרטיסים המוקדמת של כרטיסי הנסיעה למירון, באמצעות חברות התחבורה ’אגד‘ בירושלים, בני ברק ואשדוד, ’נתיב אקספרס‘ בבית-שמש, חיפה, עפולה, רכסים, צפת ונתניה, ’קווים‘ באלעד, ביתר עילית ומודיעין עילית, ’סופרבוס‘ בטבריה, ו‘דן בדרום' בקרית-גת, נתיבות ואופקים.

באמצעות המערכת הממוחשבת, ניתן לקבל מידע על כלל קווי התחבורה הציבורית למירון, מוקדי מכירות הכרטיסים המקודמות, מוקדי היציאה בערים השונות ושעות פעילות הקווים בנסיעה להילולה במירון ובחזרה ממנה.

לטובת החוגגים, כל המידע מפורסם גם באתר הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה בכתובת: https://www.gov.il/he/departments/news/lag_baomer_04_2021

כמו כן, כחלק מההיערכות ועל מנת לייעל את השירות וליידע את הציבור, משרד התחבורה מפעיל צוותי דיילים שיחלקו לבאי ההילולה מפות התמצאות והוראות הגעה לחניונים, ובהר תופעל עמדת מידע והכוונה מאוישת לאורך כל שעות ההילולה, שתסייע לנוסעים לאתר את תחנת היציאה שלהם.

שימו לב כי במוצאי שבת ישתנו הסדרי התנועה והתחבורה הציבורית בהר, והטרמינלים השונים ישמשו קווי תחבורה ציבורית אחרים. במוצאי שבת תחולק מפה עדכנית של ההסדרים, ועל החוגגים לפעול על פיה.

במשרד התחבורה מציינים כי הנסיעה בקווי התחבורה הציבורית אל מירון וממנה, תתבצע באמצעות כרטיסי הלוך ושוב בלבד ברכישה מראש, לכל נוסע ולכל גיל, מלבד נסיעות מטבריה ומצפת. הזמנת המקומות מראש מחויבת גם לנוסעים המשתמשים בהסדרי נסיעה מכל סוג שהוא, בהם חופשי יומי, חופשי חודשי, או חופשי שנתי, וכן כל הסדר נסיעה אחר. הרכישה המוקדמת נועדה להבטיח מראש את הנסיעה למירון וממנה חזרה, במועד ובשעה הרצויה, למנוע עומסים ולאפשר למפעילי התחבורה הציבורית להיערך להסעות באופן מיטבי.

לפרטים ולמידע נוסף ניתן להתקשר למוקד התחבורה הציבורית "כל קו" *8787.

כתבות קשורות

החשב הכללי: מה שווי הנכסים של המדינה וכמה ישראל עוד תשלם על פנסיה תקציבית?
נחשף: זה הסכום המטורף שהרוויח דונלד טראמפ בזמן שכיהן כנשיא ארה"ב
ארה"ב נגד המיליארדרים: תיירי החלל הראשונים לא מוכרים כאסטרונאוטים
אמזון הודיעה כי תקבל תשלום בביטקוין; שוק הקריפטו מגיב בעליות חדות
"ההונאה היקרה בהיסטוריה": זה הסכום שהממשלה המנופחת עולה לאזרחים
תעשיית התיירות שנפגעה בקורונה - תפוצה ב-60 מיליון ש"ח
אילון מאסק נאם: מתלונן על טסלה ומקפיץ את מטבעות הקריפטו
ג'ף בזוס חזר מהחלל וכבר מכר כרטיסים ב-100 מיליון דולר
החקלאים נגד התכנית של ליברמן: "גזר דין מוות למפעל הציוני החקלאי"
התכנית של משרדי האוצר והחקלאות להוזלת מחירי הפירות והירקות
שותים שתייה מתוקה? הממשלה תטיל עליכם מס גבוה חדש
ממציא דוג'קוין מזהיר: מטבעות הקריפטו בנויים כדי להעשיר את העשירים

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן