המיסיונרים בשקר חדש: הרב כדורי מאחורינו

המיסיונר הנודע יעקב דמקני מפיץ שקר חדש, לפיו הרב כדורי זצ"ל השאיר פתק לפני פטירתו, בו נכתב כי אותו האיש - הוא המשיח רח"ל. ביד לאחים הפיצו סרטון מיוחד המפריך את הטענה המגוכחת ובמקביל פועלים להגיש תביעת דיבה כנגד דמקני.

 • כנס העמותות של מוטי ויטמן: עכשיו גם העמותה שלך יכולה להצליח בענק

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • "ילד החלאקה שהיה על הכתפיים ניצל, האב נפטר"

  תוכן מקודם

חוסר הגבולות של המיסיונרים ואנשיהם מוכר זה מכבר לארגון יד לאחים, הארגון הניצב כל השנים בחזית המאבק במיסיון. הפעם, כך נדמה, המיסיונרים מפתיעים גם את עצמם בשפל החדש שאליו הידרדרו. קמפיין חדש ואגרסיבי שבו יצאו היהודים המשיחיים בהנהגתו של המיסיונר רב המעללים יעקב דמקני הנודע לשמצה, מציג במרכזו את דמותו של זקן המקובלים, הגאון רבי יצחק כדורי זצ"ל. לפי הקמפיין, הרב כדורי, הוא ולא אחר, קרא לתמוך באותו האיש רח"ל וללכת אחריו, עפ"ל.

קרא עוד:

[postim]

הבדותא שמככבת במרכזו של הקמפיין שהרשת המקוונת הוצפה בו בידי המיסיונרים מספרת על פתק שכביכול השאיר הרב כדורי בכוונה תחילה לימים שלאחר פטירתו ובו הוא מספר כי בשנה האחרונה לחייו התגלה אליו המשיח אשר הוא אינו אלא אותו האיש.

התגובה הספונטנית לשמע הדברים האוויליים היא גיחוך קולני אלא שהמיסיונרים לא מכוונים את חיצי תעמולת הארס שלהם ליהודים יראים ושלמים הבקיאים היטב בצדקותו של הגר"י כדורי ובשלילתה מן היסוד של בדותא מעין זו. על הכוונת שלהם הם מציבים כרגיל יהודים תמימים ותועים, שאינם יודעים להבחין בין תכלת לקלא אילן. יהודים כאלו ששומעים ביום מן הימים כי הצדיק שהיה זקן המקובלים הותיר אחריו מסר כזה – עלולים לטעות ולתעות ולדמות בנפשם כי זו האמת רח"ל.

ארגון יד לאחים הציב השבוע משקל נגד לתעמולת הכזב, וכתשובת המשקל, "באותו מקום ובאותה לשון", הציף את הרשת המקוונת במצגת מיוחדת ומושקעת ששמה לאל את הכזב המפוקפק. במצגת מופיע המיסיונר המשמיע את דברי ההבל ואת הפתק שבו זויף בזדון כתב יד קודשו של הגר"י כדורי ומנגד מופיעים בנו של זקן המקובלים, הרב דוד כדורי, בכירי תלמידיו וכן עו"ד יורם שפטל המציגים ברהיטות ובפסקנות את השקר המקומם.

במקביל שוקדת המחלקה המשפטית של יד לאחים על בדיקת ההיבטים הפליליים של הפרשה, לרבות הגשת תביעת דיבה, לנוכח הכזב המפורש והצהרותיהם הברורות של כל המוסמכים על כתבי ועיזבונות הרב.

מיד לאחים נמסר השבוע: "זה מכבר אנו רגילים לשקרים הנלוזים של המיסיונרים ואנשיהם, אשר פיהם דיבר שווא וימינם ימין שקר. בד בבד נמשיך לעמוד על המשמר, שלא לאפשר הצבת מכשול בפני עיוורים בדעת או הולכת שולל של יהודים תמימים. נמשיך לבלום בכל דרך לגיטימית את מסע השמד המיסיונרי ולומר למשחית הרף".

הסרטון אותו הפיצו יד לאחים

2 תגובות

ה' ירחם!!!

מה זה משנה לכם מי מאמין ובמה למי יש זכות לבוא לכפות את הדעות שלו את האמונה לו על מישהו אחר תודה לכם

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן