רופאו של ר' יעקב אסטרייכר הורה לו אתמול (רביעי) להישאר לפחות עוד עשרה ימים להשגחה בבית החולים בשל מחלת הפרקינסון ממנה הוא סובל. בינתיים פירסם אתמול דב הייקינד בקשה בשם המשפחה - לא להפיץ שמועות לא נכונות.

רופאו של ר' יעקב אסטרייכר הורה לו להישאר להשגחה בבית החולים בימים הקרובים בשל מחלת הפרקינסון ממנה הוא סובל. בינתיים, בימים האחרונים הופצו שמועות רבות בקשר לר' יעקב, משפחתו מבקשת להימנע מכך.

קרא עוד:

[postim]

אתמול (רביעי) אמר קלסו קוואלר, רופאו של ר' יעקב כי בשל מחלת הפרקינסון ממנה הוא סובל, עליו להישאר בבית החולים להשגחה לפחות עוד עשרה ימים.

אמש בשעות הערב, אמר חבר בית המחוקקים דב הייקינד כי משפחתו של ר' יעקב שמחה מאוד לראות כיצד הציבור היהודי שמח עם כל בשורה חדשה בעניינו של אבי המשפחה. עם זאת המשפחה מצטערת מאוד שמפיצים שמועות שווא בקשר לשחרורו הצפוי של אביהם והם מבקשים מהציבור להימנע מכך.

השבוע נחשף כאן בJDN על מעצרם של שישה חשודים במעורבות בפרשה, חמישה שרים והשופט שהכניס את ר' יעקב למאסר ממושך. התובע הכללי אמר אמש שכעת נמשכת החקירה כדי לבדוק האם ישנן טענות אמיתיות נגד ר' יעקב.

ביום שלישי הקרוב צפוי להיות משפט נוסף בעניינו. הציבור מתבקש להעתיר בתפילה לשחרורו ולרפואתו השלימה של ר' יעקב יהודה בן שיינדל בתושח"י.

JDN ימשיך לעקוב ולעדכן אחר כל התפתחות בפרשה.