אנטישמיות בצרפת: צלבי קרס רוססו בענק על פיצריה כשרה

שוב צרפת: צלבי קרס רוססו בענק על פיצריה הנמצאת בבעלות יהודית בפרבר הצפוני של צרפת. ברחוב הסמוך התגלו כתובות גרפיטי בשבחו של מוחמד מראח שביצע את התקפת הטרור בטולוז שם ירה למוות בארבעה בני אדם.

 • מרן שה"ת שולח אליך את שטר הפרנסה

  תוכן מקודם

 • "איבדתי את הכל, תעזרו לי לבנות מחדש" נערה צעירה מבקשת עזרה.

  תוכן מקודם

 • פגישה שבוטלה פעמיים והצילה חיים

  תוכן מקודם

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

אנטישמיות בצרפת: צלבי קרס ענקיים רוססו על פיצריה בבעלות יהודית, בנוסף גרפיטי עם כתובות בשבחו של המחבל מוחמד מארח נמצאו ברחוב הסמוך. המשטרה חוקרת.

קרא עוד:

[postim]

אתמול (שני) התגלו צלבי קרס שרוססו בענק על הפיצריה Bparadise Pizzeria, מסעדה כשרה למהדרין הנמצאת בבעלות יהודי כמובן. ככל הנראה הגרפיטי הנוראי רוסס במהלך השבת ורק אתמול גילו אותו העוברים ושבים.

המסעדה נמצאת בפרבר הצפוני של פריז כל מדווח היומון המקומי 'מטרו'. התושבים במקום טענו כי לא מדובר בצלבי קרס שנתקלים בהם בדרך כלל, הפעם מדובר בצלבים שרוססו ממש בענק.

בנוסף לכך, ברחוב הסמוך התגלו כתובות שרוססו בגרפיטי בהם נכתבו שבחים על המחבל מוחמד מראח שירה למוות בארבעה בני אדם בבית הספר אוצר התורה בטולוז במהלך השנה שעברה.

יצויין כי לפני מספר חודשים נזרק רימון לעבר סופרמרקט בבעלות יהודית ונגרם נזק קל למקום. בחסדי שמים לא היו נפגעים בנפש אך יהודי צרפת חוששים יותר ויותר לחייהם בעקבות גל התקיפות שרק הולך ומתגבר עם הזמן.

המשטרה חוקרת את 2 התקריות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו