הגר"ע יוסף לאברכים: "לסגור את הגמרות צריך לחזק את ש"ס"

עד עתה עסקה ש"ס בעיקר בהשקת הקמפיין ומטר ספינים מבית מדרשו של אריה דרעי יצאו אחת לשעה לתקשורת. הערב (מוצ"ש) בהוראת מרן הגר"ע יוסף, מוציאה ש"ס את הפעילים לשטח.

"אני קורא לכל האברכים לצאת ולחזק את התנועה, עת לעשות לה' הפרו תורתך, תקומו מלימוד התורה ותצאו להשפיע – כולם צריכים להצביע ולהשפיע למען ש״ס, לא יהיה לו קואליציה בלעדינו, כל הספרדים והאשכנזים תלכו להצביע ש״ס, לחזק את לומדי התורה, שיהיה לנו הרבה מנדטים, כך אמר הערב (מוצאי שבת) מרן הגר"ע יוסף בדרשתו השבועית.

קרא עוד:

[postim]

הגר"ע הוסיף: "משה רבינו עשה שרי אלפים שרי מאות שרי עשרות, אתם כולכם צריכים להביא עשר, אבל האברכים והמנהלים יש להם כושר שכנוע, לכן הם צריכים להיות שרי אלפים".

"עכשיו לא עת להחריש, לא לשבת ללמוד. ילכו מחיל אל חיל ומבית לבית וישפיעו עליהם לתמוך במחזיקי התורה, כדי שבעזרת ה' יהיו לנו הרבה מנדטים, והבא ליטהר מסייעין לו".

הרב לא התייחס בדרשתו ליתר המפלגות והתמקד אך ורק בקריאה לתמיכה בתנועת ש"ס.

במקביל, תנועת ש"ס ממשיכה בקרב על קולות הבוחר המזרחי. עם צאת השבת שיגרו בש"ס הודעה מוקלטת שנשלחה הערב על ידי מטה הבחירות של המפלגה בו נשמע דרעי אומר, "בואו אחי הספרדים, ניקח את גורלנו בידינו". דרעי החל עם פתיחת מטה הבחירות לאסוף את נתוני הבוחרים האבודים של ש"ס, ההודעה עצמה נשלחה לכ- 400 אלף מנויי טלפון שסומנו על ידי מטה הבחירות של ש"ס כמצביעים פוטנציאליים למפלגה.

עוד נשמע דרעי אומר בהודעה, "לצערי, לפני 13 שנה נאלצתי לעזוב את המהפכה החברתית. אסור לנו להשלים עם שתי מדינות, מדינת אלה שיש להם ומדינת אלה שאין להם. לא יכול להיות שהילדים שלנו יקבלו פחות. בואו אחי הספרדים, ניקח את גורלנו בידינו וניתן לילדים שלנו הזדמנות שווה להצליח בחיים. אנחנו רוצים את נתניהו כראש הממשלה, ונתמוך בו, אבל רק ש"ס חזקה תדאג שהקיצוצים לא יפגעו בכם. רק ש"ס תשמור על המסורת היהודית. אחים ואחיות יקרים אני פונה אליכם מעומק הלב, בואו כולנו נחזור הביתה ונצביע ש"ס ונתברך בברכתו של מרן, רבנו הרב עובדיה יוסף שליט"א".

4 תגובות

הלוואי שיהיה לכם 20 מנדטים
אולי כך נעיף את ביבי ה,,, הזה

מתי משה רבנו אמר שבחירות לכנסת עדיף על לימוד תורה?

לימוד תורה עדיף

אם הרב עובדיה יוסף אמר- זה נכון!!.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *