פרסום ראשון • האדמו"ר מויז'ניץ הורה: יש להתייצב

לאחר שהוכחו שינויים בדבר הבדיקות הרפואיות בלשכות הגיוס שינה האדמו"ר את הוראתו והורה כי מעתה יש להתייצב | מסתמן כי יורה על כך בפומבי בימים הקרובים

לאחר כשבועיים מאז הורה מרן אדמו"ר מויז'ניץ שליט"א בשער בת רבים בעת סעודת רעוא דרעווין, כי אין לבחורי הישיבות להתייצב בלשכות הגיוס, היום (שני) האדמו"ר מורה שיש להתייצב.

קרא עוד:

[postim]

לראשונה יוצאת ההוראה מפי הקודש לאחר ששני בחורים ליטאים נכנסו אמש (ראשון) לבית מרן אדמו"ר מויז'ניץ בשליחות ראש ישיבתם ששמע את הוראת האדמו"ר שלא להתייצב, אלה שאלו אותו האם הם יכולים לגשת ללשכת הגיוס ומה הן הוראותיו בעניין?

האדמו"ר השיב להם כי התעדכן על שינוי לטובה בנהלים בעניין הבדיקות הרפואיות אבל מוטב שימתינו יום אחד עד שיתבהרו העניינים, היום (שני) קיבלו הבחורים תשובה חיובית מבית האדמו"ר, שהבעיה בנושא הבדיקות הרפואיות נפטרה, ואכן ביומיים האחרונים נבדקו הנהלים על ידי בחורים שהתייצבו, ואכן הבדיקות מבוצעות אך ורק על ידי רופא ושום אישה אינה נוכחת בעת הבדיקה.

מסתבר שלקח מספר ימים לעדכן את ההוראה החדשה בלשכות הגיוס וזו אכן הגיעה, מסתמן כי בסעודה שלישית פרשת שמות יתייחס האדמו"ר לנושא ויודיע על שינוי עמדתו, זאת לאחר ששב והורה בס"ג פרשת ויגש – ויחי שלא להתייצב כלל, לעת עתה ההוראה היא ליחידים ולא לרבים.

אחד הבחורים שהתייצב בלשכת הגיוס בימים האחרונים, הופתע לשמוע ממנהלת הלשכה שהודיעה לו שהוא יכול ללכת לביתו מבלי לעבור את הבדיקות, כי שמעה את ההוראת האדמו"ר מויז'ניץ שאוסר לעבור אותן ומכבדת את הוראתו.

6 תגובות

פעם אחת כבר שיקרתם, ימים ידברו האם הפעם זה אמת.

אני רואה שהרבי מסאטמאר צדק

מנהיג הדור

שקר וכזב
יש כל יום בחורים מכל החוגים שבאים / מתקשרים לשאול את הרבי מה לעשות. הרבי מחליט מי הולך מקרב אלו שקיבלו צו לפני מעצר מתוך מטרה לבדוק אם אכן הסיכומים ישימים בפועל. היום כמוב בכל יום הורה הרבי לבחור להתייצב ולעדכן אותו. הוראת היתר הן ליחיד ולרבים שקרית ומגמתית. וד"ל

שקר וכזב
יש כל יום בחורים מכל החוגים שבאים / מתקשרים לשאול את הרבי מה לעשות. הרבי מחליט מי הולך מקרב אלו שקיבלו צו לפני מעצר מתוך מטרה לבדוק אם אכן הסיכומים ישימים בפועל. היום כמו בכל יום הורה הרבי לבחור להתייצב ולעדכן אותו. הוראת היתר הן ליחיד ולרבים שקרית ומגמתית. וד"ל

הוא לא אמר ללכת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *