לקדש שם שמים | הקלפיות נפתחו

יום הבחירות: לקדש שם שמיים! מי רואה אותם יוצאים ואינו יוצא? | סדר יומם של ראשי המפלגות החרדיות ביום העמוס ביותר בשנה - יום הבחירות.

מחר זה היום המכריע. מרנן ורבנן גדולי ישראל ורבבות החרדים לדבר ה' מכל הפלגים והזרמים יצאו החל משעה – 7:00 בבוקר (שלישי) לקדש שם שמים, להצביע ולהשפיע.

קרא עוד:

[postim]

10,132 קלפיות, ו-5,656,705 בעלי זכות הצבעה בארץ. בוועדת הבחירות המרכזית סיימו את ההכנות הסופיות לקראת הבחירות ומוכנים לקראת המתח הרב שיעלה מבין ירכתי הועדה בשעות הקרובות.

בתנועת ש"ס מסכמים פעילות אינטנסיבית שבה ראשי המפלגה חרשו את הארץ לאורכה ולרוחבה מכנס לדיון וחוזר חלילה. מחר בלילה, זה נגמר. שלושת מנהיגי ש"ס יגיעו לתפילת שחרית אצל מרן הרב עובדיה. לאחר מכן הם ייצאו יחד עם מרן להצביע ולקיים מצוות 'ועשית ככל אשר יורוך' , לאחר ההצבעה בקלפי הר נוף הם יחזרו לבית הכנסת כדי לחגוג ברית מילה לבן עוזרו הוותיק של אריה דרעי, יוסף חיים כאלף, מרן יכובד בסנדקאות.

לאחר שתסתיים שמחת הברית ייצאו השלושה למטות ש"ס. מס' 1 בתנועה, אלי ישי, נטל על שכמו את מטה יום הבחירות והוא ינהל את "שרי ה-50" –קרי: פעילי ש"ס האחראים להביא לקלפי 50 מצביעים פוטנציאליים. לאחר שיעלה עשן לבן, השמש תשקע והקלפיות ינעלו, יגיעו השלושה אל בית מרן, ייצפו במדגמים ויעדכנו אותו. משם הם ייצאו אל מטה המפלגה בירושלים.

זריזין מקדימין למצוות: מרנן ורבנן גדולי התורה וחברי הכנסת, יחלו להצביע כבר בשעות הבוקר המוקדמות, מיד לאחר התפילה.

היו"ר של דגל התורה, ח"כ משה גפני יצביע בקלפי הסמוך לביתו בבני ברק, לאחר מכן ייצא לסיורים בערים חרדיות נוספות כדי לעורר את פעילי השטח.

ביהדות התורה שקדו אף הם על מטה הבחירות. מאות אלפי אזרחים ישמעו גם את קולו של סגן שר הבריאות, יעקב ליצמן, שיפנה אליהם בשיחות טלפון מוקלטות ויקרא לציבור כולו להצביע ליהדות התורה, לאור הישגיו במשרד הבריאות.

בריכוזים החרדים כבר יוצאים לשטח, עשרות שיירות של רכבים ייסעו ברחובות וישמיעו ג'ינגלים של המפלגה וקריאות קודש של רבנים שיקראו לקדש שם שמיים.

בתום יום עמוס ורב פעלים יתכנסו חברי הכנסת של יהדות התורה במטה המרכזי באור יהודה, שם יגלו את תוצאות המדגמים. ביהדות התורה כבר מדברים על המנדט השישי וזאת לאור הגידול הטבעי של המגזר החרדי.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו