יום הבחירות: גדולי ישראל הגיעו להצביע ולהשפיע

גדולי ישראל היו מראשוני המצביעים בקלפיות השונות ברחבי הארץ | הגר"ח קנייבסקי הראה לנוכחים את הפתק ג' | הגר"ע יוסף בירך את המצביעים ש"ס.

הבוקר בשעה 7:00 נפתחו 10,132 קלפיות ברחבי הארץ ללא עיכובים מיותרים. אלפי אזרחים כבר החלו לממש את זכותם והגיעו לקלפי ע"מ להצביע. הקלפיות ישארו פתוחים עד השעה 22:00 בלילה.

קרא עוד:

[postim]

מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א היה ראשון המצביעים בקלפי מס' 119 בסמינר וולף בבני ברק, הגר"ח שהגיע למקום בשעה 7:10 הראה לנוכחים את הפתק של ג' לפני שהכניס אותו למעטפה.

מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרון יהודה לייב שטיינמן שליט"א הצביע בתלמוד תורה 'יפיק תבונה' הנמצא בשכונת זכרון מאיר בעיר, את הדרך לשם עשה ראש הישיבה ברגל, זאת למרות גילו המופלג.

מרן הגאון רבי עובדיה יוסף שליט"א הגיע לבית הספר נועם בנות בשכונת קרית משה בירושלים, כשהוא מלווה בשלישיית ההנהגה, ישי, דרעי ואטיאס. לפני שהכניס את הפתק למעטפה הראה הגר"ע לסובבים את הפתק 'שס' ואמר "מי שאוהב את התורה ואת הקב"ה, יעלה הוא מעלה מעלה".

לאחר מכן המשיך הגר"ע לבית הכנסת שלו שם נערכה ברית לעוזרו של אריה דרעי, בסנדקאות כובד כמובן הגר"ע.

הגאון רבי אליעזר ברלנד, נשיא מוסדות שובו בנים, הגיע במיוחד כדי להצביע בשכונת מוסררה בירושלים, לפני שהכניס את הפתק למעטפה אמר הגר"א: "כל פתק כזה מרחיק את החלום של לפיד לגיוס חרדים".

כ"ק האדמו"ר מגור הצביע בקלפי בסמינר וולף בבני ברק.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *