מי העיז לנתץ את קברו? ההלם והזעזוע מכה גלים בקרב חסידי סאדיגורה | המשטרה פתחה בחקירה | תגובת חסידי סאדיגורה: זו חלק מצוואת האדמו"ר שלא הושלמה

קבוצה מחסידי סאדיגורה שעלו אתמול (ששי) להשתטח על קברו הטרי של כ"ק אדמו"ר בעל ה'עקבי אבירים' זצ"ל שהלך לעולמו לפני כשלושה שבועות, הטמון בבית העלמין נחלת יצחק בגבעתיים, גילו לחרדתם כי המצבה שהיתה על קברו של האדמו"ר הקודם בעל ה'כנסת מרדכי' נותצה.

קרא עוד:

[postim]

החסידים ההמומים עמדו דקות ארוכות נוכח שברי המצבה. למרות שהחלקה היא בעיר גבעתיים, מעולם לא היו התנכלויות או גילויי אנטישמיות כלפי הצדיקים קדושי עליון הטמונים שם המפורסם שבהם הוא הצדיק משטפנשט זי"ע.

משטרת גבעתיים הגיעה מיידית למקום ופתחה בחקירה.

תגובת חסידי סאדיגורה:

מדובר באי הבנה, הסיפור האמיתי הוא שכ"ק אדמו"ר מסאדיגורה בעל 'עקבי אבירים' זצ"ל שנפטר לפני כשלושה שבועות, הורה בצוואתו להחליף את המצבה על קבר אביו האדמו"ר בעל ה'כנסת מרדכי' זי"ע למען כבודו, אולם הקבלן אכן ניתץ את המצבה הישנה, אך משום מה התעכב מלהניח את המצבה החדשה, ועל כך יצא קצפם וזעמם של החסידים, על הזלזול והפגיעה בכבודו של האדמו"ר זי"ע.

התמונות המחרידות לפניכםהמצבה של בעל הכנסת מרדכי מסאדיגורה (3) המצבה של בעל הכנסת מרדכי מסאדיגורה (1) המצבה של בעל הכנסת מרדכי מסאדיגורה (2)