האדמו"ר מגור נפגש הערב עם מרן הגר"ע יוסף

אמש (רביעי) היה זה אריה דרעי שנכנס במפתיע לפגישה סודית עם האדמו"ר מגור, הערב היה זה האדמו"ר מגור שהגיע לביקור ברחוב הקבלן 45 | מסתמן גיבוש עמדה אחידה בנושא הגיוס.

במפלגות החרדיות ממשיכים לגבש חזית אחידה לקראת המגעים הקואליציוניים, לפני דקות אחדות נכנס כ"ק אדמו"ר מגור שליט"א לבית נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ע יוסף שליט"א מלווה בסגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, במקום נכח גם אריה דרעי.

קרא עוד:

[postim]

ההערכה היא כי לאור הקשיים שנוצרו במגעים בין יש עתיד לבין המפלגות החרדיות, שוחחו גדולי ישראל על רעיון להציע מתווה חלופי שיהיה מוסכם על נתניהו ולפיד, המתווה עצמו כבר זכה לברכתם של גדולי ישראל, וכעת נותר לעקוב אחר המשך המגעים הקואליציונים בנידון.

יתכן כי הביקור הערב הוא כתוצאה מפגישת אריה דרעי מקום 2 בש"ס אמש (רביעי) בקודש פנימה אצל כ"ק האדמו"ר מגור ששהה בחדרו למעלה מחצי שעה, תוכן השיחה מטבע הדברים לא פורסם, אך מתברר כי הקשר בין גור למספר 2 בש"ס הולך ומתהדק.

תחילת המגעים לגבש את החזית החלו חברי הכנסת יעקב ליצמן ומשה גפני מיהדות התורה שנועדו (ג') עם יו"ר ש"ס אלי ישי ארוכות כדי לתאם עמדות בסוגיית השוויון בנטל.

בתום המפגש הבהירו הצדדים כי סיעות ש"ס ויהדות התורה תתאמנה עמדות ואף תציג עמדה אחידה לראש הממשלה בכל הנוגע לסוגיית השוויון בנטל.

מקורבי ישי מסרו כי בש"ס רואים עין בעין את סוגיית השמירה על עולם התורה. "בכל הנוגע בבחורי ישיבה היושבים והוגים בתורה יומם ולילה, ש"ס ויהדות התורה רואה עין בעין את הצורך לשמר את מעמדם כבני ישיבה", אמרו והוסיפו, כי "ש"ס לא תיתן ידה לתלישת בחורי ישיבה מספסלי תלמודם".

יהדות התורה השמיעה עמדה נחרצת ואמרו כי לא יתנו ידם לחוק אשר יפגע בבחורי הישיבה החפצים לשבת וללמוד. "מדינת ישראל לא יכולה להתקיים ללא לומדי התורה ולא ניתן לפגוע במעמדם", הבהירו בסיעה.

צילומים מהפגישה: יח"צ

האדמור מגור אצל הגרע יוסף (1) האדמור מגור אצל הגרע יוסף (2) האדמור מגור אצל הגרע יוסף (3) האדמור מגור אצל הגרע יוסף (4) האדמור מגור אצל הגרע יוסף (5)

10 תגובות

תאמינו לי, אני מתחיל להירגע, בראותי, גודל המאמצים של גדולי ישראל למחנותיהם, ברור, כי יראו ברכה בעמלם, ומעז יצא מתוק, ברור כי צריך הרבה תפילה, אבל פעולת הצדיקים אינו לריק, ומובטחנו כי נראה עין בעין ישועת השם במהרה.

צודק, יש מבין.

יותר נכון: יש מבינים.

כשהנורמאלי מסכים עם המייבין………

מישהו יודע מתי פעם האחרונה שהאדמו"ר מגור ביקר אצל מרן?? ולמה אלי ישי לא ישתתף???

כל כולו שקר כמו המדינה הוא שקר

הגערער הבטיח להרשכבה"ג מהרי"י מסטמר בשבוע הזה כי לא יכנס לפשרות בגיוס

אשרינו מה טוב חלקנו כשאנו רואים את גדולי ישראל שדואגים לנו, ומובילים את פני המחנה באחדות נפלאה.

זה מאוד מחזק ומחייב אותנו.

מרן אדמו"ר מגור שליט"א אמר בזה"ל למרן אדמו"ר מסאטמאר שליט"א שביקר כאן בארץ השבוע הזה וז"ל: "אין מיליטער וועט מען נישט גיין, אויב עס וועט נישט זיין קיין ברירה וועלן מיר ווערן סאטמאר'ער" (בתרגום ללשה"ק: "בצבא לא נלך ואם לא יהיה ברירה נהיה כולנו חסידי סאטמאר".

וואס איז גישען פאר די רבי, ער האט זיך אויפקעוועקט נאך אפאר יאר וואס מען האט נישט גהערט פין אים?
מעניין שהוא מגיע בלי שום גבאי רק יעקב ליצמן.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו