ליהודים היתה אורה: ראש ישיבת עטרת ישראל שוחרר לביתו

אך לפני פחות משבוע היה מצבו קריטי והיום הגרב"מ אזרחי שוחרר מבית החולים לביתו | בני הישיבה קיבלוהו בישרה וריקודים כהודיה להשי"ת על הנס

שמחה בהיכלי התורה: ראש ישיבת "עטרת ישראל" הגאון הרב ברוך מרדכי אזרחי, שוחרר היום (שלישי) מבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

קרא עוד:

[postim]

הרב אזרחי שהיה עסוק בהכנות אחרונות לקראת ישיבת מועצת גדולי התורה, התמוטט ופונה ביום חמישי האחרון מביתו שבשכונת בית וגן לבית החולים הדסה עין כרם לאחר שחש בקוצר נשימה.

בבית החולים כווני הצלה החלו במאמצי החייאה וכעבור מספר דקות הוא התאושש, מצבו הוגדר קשה והוא שהה במחלקת טיפול נמרץ.

ביום ששי אף נמסר מבית החולים כי מצבו החמיר ונשקפת סכנה לחייו, לאור המצב התכנסו המונים מתלמידיו ובוגריו בכותל המערבי וזעקו מקירות ליבם לרפואתו, גם במהלך השבת נקראו אלפי פרקי תהילים לרפואת רבי ברוך מרדכי בן הינדא מלכה, ובמוצ"ש החלו לזרום הידיעות המשמחות מבית החולים, כי בבוקר יום השבת פקח ראש הישיבה את עיניו ושוחח עם הסובבים, בהמשך אף התיישב להתפלל וללמוד.

בבדיקות שערכו הבוקר (ג) רופאיו, נמצא ראש הישיבה כי הוא מחלים וחוזר לעצמו, ואלה הודיעו חגיגית כי ראש הישיבה ישוחרר עוד היום לביתו, השמועה הגיעה אל כל היכלי התורה שהעתירו וחששו לשלומו, השמחה היתה עד אין קץ, בשעה 16:00 יצא ראש הישיבה את בית החולים לכיוון ביתו בשכונת בית וגן,  בני ישיבתו (עטרת ישראל) ששמעו על בואו הכינו קבלת פנים מרשימה כאשר קיבלו את פניו במחול ובריקודים בשבח והודייה להשם יתברך על חסדיו הגדולים.

ראש הישיבה יישאר עוד ימים מספר בביתו לצורך מנוחה, ואי"ה בימים הקרובים יחזור לסדר יומו הרגיל, להרביץ תורה בישראל.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *